Milionerzy. Pani Katarzyna wpadła na pytaniu o góry - w jakich krajach leżą najwyższe szczyty Tatr?

Program "Milionerzy" w TVN to jedna z ulubionych rozrywek Polaków wieczorami. W czwartkowym odcinku pani Katarzyna zmierzyła się z pytaniem o najwyższe szczyty Tatr. Wiecie, w których krajach leżą?
Zobacz wideo

Kolejna seria programów "Milionerzy" zakończyła się, ale TVN nie zwalnia tempa i nie tylko szykuje już edycję jesienną, jak również pokazuje telewidzom powtórki. Tym razem ponownie obejrzeliśmy odcinek z pytaniem o Tatry.

"Milionerzy": pytanie o najwyższe szczyty Tatr

Pytanie, na którym pani Katarzyna odpadła z programu "Milionerzy", było z tych raczej prostych, niż trudnych. A jak brzmiało?

Które z państw najwyższe szczyty mają w Tatrach?

  • A - Czechy i Węgry
  • B - Czechy i Słowacja
  • C - Polska i Czechy
  • D - Polska i Słowacja

Zachęcona do ryzyka przez Huberta Urbańskiego uczestniczka zdecydowała, że nie wykorzysta żadnego koła ratunkowego. Efekt? Odpadła na pytaniu za 20 tysięcy złotych. A jaka jest poprawna odpowiedź? Najwyższe szczyty mają w Tatrach Polska i Słowacja - czyli odpowiedź D.

Uczestniczka "Milionerów" skrytykowana przez... Dodę

Pani Katarzyna nie miała rok temu szczęścia (przypominamy, że dzisiejszy odcinek "Milionerów" to powtórka sprzed roku). Nie tylko odpadła z programu, ale również została skrytykowana przez Dodę. O co poszło? O charakterystyczny makijaż. Doda pozwoliła sobie skrytykować jej wygląd - a zwłaszcza bardzo mocno zarysowane kocie oko. Do krytyki dołączyła się fala hejterów, na co uczestniczka zdecydowała się zareagować:

W tym momencie chciałabym jeszcze serdecznie pozdrowić Dodę, jeżeli kiedykolwiek będzie chciała, żeby eyelinerowa kreska ją poniosła, to już wie gdzie szukać - odparła na krytykę pani Katarzyna, dołączając film, w którym dokładnie wyjaśnia, skąd taki pomysł na makijaż.

Doda już więcej nie skomentowała wyglądu uczestniczki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.