Doda wyśmiała uczestniczkę "Milionerów". Poszło o jej wygląd. "Mega słabe jest naśmiewanie się. Nie masz klasy za grosz"

Doda spędziła czwartkowy wieczór oglądają "Milionerów". Na Instastory dodała zdjęcie, na którym naśmiewa się z makijażu uczestniczki.

Jedną z bohaterek czwartkowego odcinka "Milionerów" była pani Katarzyna. Studentka SGH wyznała, że pasjonuje się modą i chciałaby zostać projektantką. To, co zwróciło uwagę Huberta Urbańskiego, to makijaż uczestniczki.

Pani Katarzyna, 'Milionerzy'Pani Katarzyna, 'Milionerzy' Screen z player.pl

- Ja się na tym nie znam, ale czy Twój makijaż jest trochę egipski? Bardzo precyzyjny makijaż - skomentował, gdy padło pytanie o egipskie ciemności. 

Nie umknęło to też uwadze Dody, która czwartkowy wieczór spędziła oglądając TVN. Zrelacjonowała to na swoim Instastory, gdzie nie kryła rozbawienia makijażem pani Katarzyny.

- Kiedy eyeliner cię poniesie - napisała dodając zdjęcie uczestniczki.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<<

Cóż, faktycznie makijaż pani Katarzyny był dosyć niecodzienny, ale czy jest to powód, żeby publicznie ją wyśmiewać? W końcu to nie wygląd jest najważniejszy, a w "Milionerach" to już szczególnie. ;)

Zachowanie Dody nie umknęło uwadze internautów. Jeden z nich napisał dobitnie, co myśli o jej zachowaniu.

- Nie masz klasy za grosz! Mega słabe jest naśmiewanie się z dziewczyny z "Milionerów" na Instastory. Może ma taki styl i tyle. Kto jak kto, ale Ty powinnaś to wiedzieć.

A Wy co o tym myślicie? Przesadziła?

OG

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne 2017 roku. Zapamiętamy je na długo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.