"Przyjaciółki": Co czeka nas w kolejnym sezonie? Instagram Liszowskiej chyba zdradził, czy Paweł przeżyje katastrofę samolotu

"Przyjaciółki" - uwielbiany przez widzów serial Polsatu - zakończył się zaskakującym odcinkiem 13. sezonu. Wiemy jednak, co będzie działo się w 14. sezonie - a zwłaszcza, czy Paweł przeżyje. Sprawdźcie!

Serial "Przyjaciółki" dobiegł końca. Ale uspokajamy - skończył się tylko 13. sezon. Produkcja wróci już jesienią z 14. sezonem, który właśnie powstaje. Czego możemy się spodziewać? Czas na zdradzenie kilku tajemnic 14. sezonu "Przyjaciółek" - a zwłaszcza tej najważniejszej. Czy Paweł przeżyje katastrofę?

"Przyjaciółki": Paweł przeżyje katastrofę?

W ostatnim odcinku 13. sezonu "Przyjaciółek" scenarzyści najbardziej zaszaleli z katastrofą lotniczą z udziałem Pawła. Samolot, w którym był Paweł, rozbił się w 158 odcinku pod Paryżem. Widzowie mogą się tylko domyślać, czy Paweł przeżył. I tu na szczęście z pomocą przychodzi Instagram gwiazd.

 

Joanna Liszowska już jest na planie 14. sezonu i nie omieszkała pochwalić się tym faktem w mediach społecznościowych. Na zdjęciu, prócz czterech "Przyjaciółek", zza ich pleców wygląda nie kto inny, jak Paweł.

A skoro Bartek Kasprzykowski obecny jest na planie, oznacza to, że jego postać będzie miała do odegrania jakąś rolę. Choć dopiero w 159 odcinku - czyli jesienią - dowiemy się, czy Paweł na pewno przeżyje - można podejrzewać, że jego rany nie będą aż tak poważne, że konieczne będzie uśmiercenie tej postaci w serialu.

 

Fanki aktora też są zdania, że "Przyjaciółki" bez Pawła nie mają sensu.

Bez Pawła? Przyjaciółki? To se ne da :*
Brzmi to bardzo złowieszczo, mam nadzieję, ze to nie ostatni odcinek z Pana udziałem
To nie ten samolot!
Dla Anki byłoby dobrze, gdyby Paweł zginął. Ale dla Twoich fanów najlepiej będzie, jak ta gnida wróci cała i zdrowa :D

Kibicujecie Pawłowi?

Zobacz wideo
Więcej o: