"Projekt Lady 4" wraca już za tydzień. Zobacz wszystkie uczestniczki przed metamorfozą

"Projekt Lady" wraca z 4. sezonem. Juz 20 maja zobaczymy pierwszy odcinek nowej serii. Prowadzącą - jak zwykle - będzie Małgorzata Rozenek-Majdan.

"Projekt Lady" cieszy się niesłabnącą popularnością, dlatego też niebawem zobaczymy na antenie TVN czwartą edycję show. W poniedziałek 20 maja o godzinie 21:30 na antenie TVN zobaczymy trzynaście nowych dziewczyn, które będą chciały zostać "Lady". Dzisiaj prezentujemy je jeszcze przed metamorfozą.

Projekt Lady 4 - wszystkie uczestniczki

13 nowych dziewcząt zawalczy o główną nagrodę show, prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. Pod czujnym okiem trenerek Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej będą nabierały manier w pałacu w Radziejowicach. W tej edycji programu pierwszy raz niektóre uczestniczki na stałe mieszkają poza Polską.

 

Ich imiona znajdziecie w podpisach pod zdjęciami. W najbliższy poniedziałek zobaczymy, jak oddają swoje telefony i przenoszą się do pałacu w Radziejowicach, gdzie pod czujnym okiem mentorek i przy wsparciu Małgosi Rozenek nauczą się - przynajmniej niektóre z nich - jak być "damami". A te, które będą zbyt krnąbrne i za bardzo oporne, odpadną z programu. Na stronie TVN znajdziecie też zwiastun produkcji.

Zobacz wideo