Woźniak-Starak: Wielki Brat to nie tylko córka Czubówny. Sekret produkcji "Big Brothera" wyszedł na jaw [TYLKO U NAS]

Myśleliście, że Wielki Brat to tylko jedna osoba? Okazuje się, że nie. W rozmowie z Plotkiem zdradziła to prowadząca show, Agnieszka Woźniak-Starak.
Zobacz wideo

Najwięcej emocji od początku powrotu do polskiej telewizji "Big Brothera" budzi oczywiście postać Wielkiego Brata. Powód? Tym razem jest to Wielka Siostra. Widzowie nie kryli zaskoczenia, gdy okazało się, że głos "gospodarza" domu należy do Agnieszki Barjasz, córki lektorki Krystyny Czubówny. Ale to nie koniec niespodzianek. Otóż, jak zdradziła nam sama Agnieszka Woźniak-Starak, Wielkich Braci jest więcej. 

"Big Brother". Wielki Brat nie jest jedną osobą

Zastanawiało was, jak to się dzieje, że Wielki Brat jest z mieszkańcami 24/7? Postanowiliśmy zgłębić ten temat u źródła, a tym samym Agnieszka wyjawiła nam pewną tajemnicę. Choć początkowo sama biła się z myślami, czy na pewno może to ujawnić. Ale jednak - udało się. 

Oczywiście, że ona [red. Wielki Brat] nie jest tam cały czas. W praktyce wygląda to tak, że czasem odzywa się do nich inny głos po prostu - mówiła w rozmowie z nami Agnieszka Woźniak-Starak.

Ale dla najwierniejszych fanów "Big Brothera" nie jest to być może zbyt duże zaskoczenie. W transmisji na żywo, realizowanej przez Player, nietrudno jest usłyszeć inne głosy, przeważnie męskie. Co jednak istotne, tych głosów nie można usłyszeć już w codziennych wydaniach "Big Brothera" na TVN7.

I jak, zaskoczenie spore? 

DH

Więcej o:
Komentarze (34)
Woźniak-Starak: Wielki Brat to nie tylko córka Czubówny. Sekret "Big Brothera" wyszedł na jaw [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • mlynek_999

  Oceniono 29 razy 23

  No jestem tak zaskoczony, że nie będę mógł usunąć. Byłem przekonany że Czubówna-junior jest jedyną osobą w produkcji, siedzi tam 24/7 i decyduje o życiu i śmierci uczestników. Teraz nie wiem co o tym myśleć. Na razie myślę, że macie czytelników za idiotów.

 • smokwawerski

  Oceniono 19 razy 17

  Dbajmy o poprawność językową - Wielki Brat to nie tylko syn Czubówny.

 • Gość: obglondam wszysko bb

  Oceniono 16 razy 12

  Mogli zrobic tak ze nominowanym wszczykujom trucizne i oni puzniej umierajom.

 • Gość: Tryk

  Oceniono 9 razy 9

  Jakieś zwiewne sukienki na wiosnę, zamiast pełnoprawnego artykułu o Julii Wieniawie.

 • Gość: Wielki Dzban

  Oceniono 7 razy 7

  Dzięki za konkretną analizę i wyjaśnienia. Jak zwykle full pro artykuł (clickbait), tym razem dużo pracy włożyliście, bo jednak nie dało się tego uzyskać translatorem z zagranicznej strony. Podziwiam jak z jednego zdania zawierającego 3-4 słowa konkretnej informacji potraficie zbudować tekst na 3-4 akapity, który kompletnie nie wnosi żadnych dodatkowych szczegółów :)
  Czekam na więcej i pozdrawiam

  PS. "Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także, by nie wyczerpać słuchaczy." Winston Churchill

 • Gość: BigKanapka

  Oceniono 8 razy 6

  Czy możnaby prosić żeby Kryśka Pawłowicz komętowała to wszystko na żywo ? To naprawdę podniesie poziom około 30-to krotnie.

 • Gość: mnk

  Oceniono 5 razy 5

  i tak nikt tego nie ogląda

 • zalep

  Oceniono 7 razy 5

  Big gó....

 • Gość: HEHE

  Oceniono 11 razy 5

  TO MOŻE NIECH kRYSTYNA cZUBÓWNA TERAZ PODKŁADA GŁOS POD PORNOLE?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX