"Big Brother". Widzowie współczują Justynie, która nie dostała życzeń od chłopaka. Pojawiły się już pierwsze teorie

"Big Brother". W niedzielę uczestnicy obejrzeli nagrania, w których bliscy złożyli im życzenia świąteczne. Justyna nie zobaczyła jednak swojego chłopaka, którego dobrze znają fani programu, gdyż często pojawia się na odcinkach na żywo. Widzowie zastanawiają się nad przyczyną i mają swoje teorie.
Zobacz wideo

W niedzielę Wielki Brat zdecydował, że nikt nie opuści programu. Głosy widzów, którzy przez ostatni tydzień głosowali na osobę, która ma opuścić "Big Brothera", nie przepadają i zostaną doliczone do tych, które napłyną do przyszłej niedzieli. Jednak to nie to wywołało po zakończeniu odcinka najwięcej emocji.

"Big Brother". Karolina już nie ma chłopaka?

Z okazji świąt produkcja zdecydowała, że uczestnicy zobaczą na nagraniach swoich bliskich. Justyna przeżyła szok, gdyż była przekonana, że usłyszy życzenia od swojego chłopaka. Dodajmy, że do tej pory chętnie pojawiał się w show TVN-u i zabierał głos. Dlaczego teraz jednak nie wziął udziału w zadaniu? Widzowie mają na to kilka wytłumaczeń.

Pierwsze z nich brzmi, że chłopak po prostu ją zostawił po tym, jak wyznała, że "sika w nocy po pijaku" i że "musi spłacać za niego długi". Ich zdaniem ośmieszyła go na wizji i uznał, że przekroczyła granice. Mają też na to dowody - usunął ją z opisu na Instagramie. Druga z nich jest nieco mniej rygorystyczna. Być może to TVN nie pozwolił mu się pojawić w nagraniu. Wszystko przez to, że zarzucał stacji manipulację i mówił o tym głośno w odcinkach na żywo. Piszą też, że produkcja zrobiła po prostu na złość Karolinie.

Albo zrobili to specjalnie, bo na Justynę są często mocne, żeby wyprowadzić ją z równowagi, albo Paweł przestał mieć dystans do tego programu. Co do sikania - ja w sumie też bym nie była zadowolona z takich informacji. Ciężko powiedzieć, o co chodzi. Teraz to już sama nie wiem.
Z jednej strony mi jej szkoda, ale z drugiej się mu nie dziwię po tym, jak go ośmieszyła na wizji.
Paweł ma focha na "BB" za ostatni odcinek, w którym był gościem, i próbowali zmanipulować materiał, że Justyna coś z Olehem i pewnie dlatego... Ale słabo - komentują na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Nie ukrywają też, że jest im prostu żal Justyny, która przez to miała zepsute święta. A Wy co o tym myślicie? Która teoria Was przekonuje?

AW

Więcej o:
Komentarze (45)
"Big Brother". Widzowie współczują Justynie, która nie dostała życzeń od chłopaka. Pojawiły się już teorie
Zaloguj się
 • Gość: Maja

  Oceniono 13 razy 13

  To w końcu Justyna, czy Karolina? Dobrze wiedzieć o kim, czy o czym się pisze.....minimum profesjonalizmu by się przydało....

 • Gość: Tryk

  Oceniono 10 razy 8

  jak do końca dnia nie będzie niusa o Julce Wieniawie, to będę miał nieudane Święta, chyba najgorsze w życiu. Najpierw mnie uzależniliście a teraz nic. Co mam zrobić, no co?

 • Gość: Natalia

  Oceniono 7 razy 7

  Xd no to niezła Karolina

 • Gość: Katrin

  Oceniono 6 razy 6

  Jaka Karolina. Takiej tam nie ma. Pomyśleć i pisać!!!!!

 • Gość: wojtek

  Oceniono 5 razy 5

  Może chłopak Justyny nie dostał informacji od producenta Big Brothera w sprawie przesłania życzeń do domu Wielkiego Brata. A chłopak Justyny to rozgarnięty i zdyscyplinowany facet, wie, że kontakty są ograniczone. Może celowo nie dostał takiej informacji bo wiadomo jest, że para jest bardzo emocjonalnie ze sobą związana. Trzeba spokojnie poczekać i dać wypowiedzieć się w tym temacie chłopakowi Justyny.

 • Gość: wujowypandomu

  Oceniono 10 razy 4

  Widzowie? Wszystkich czterech plus Plotek?

 • kocurko

  Oceniono 5 razy 3

  Mnie przekonuje, że BB to jedna wielka ściema i manipulacja. Widzami.
  Wygra ten, który ma wygrać, czyli ta osoba, którą produkcja wyznaczyła jeszcze zanim się zaczął ten program

 • Gość: Jack1234567890

  Oceniono 3 razy 3

  Dno

 • Gość: korekta

  Oceniono 5 razy 3

  "A Wy co o tym myślicie?" Że to program dla przygłupów. Tzn. że normalni nie oglądają tego czegoś... :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX