"Big Brother". Kolejna osoba opuściła program. Decyzja widzów bardzo ją ucieszyła. Wiemy, kto został nominowany

"Big Brother". Za nami trzeci tydzień trwania nowej edycji kultowego show. W tym tygodniu program opuściła Karolina Wnęk.

"Big Brother". W tym tygodniu nominowani do opuszczenia Domu Wielkiego Brata byli Karolina, Łukasz i Justyna (oboje drugi raz z rzędu). Najmłodsza uczestniczka nie ukrywała, że nie czuje presji, aby dalej zostać w programie. Zaważyli to też Justyna i Łukasz, którzy zapytani przez Wielkiego Brata o to, kto powinien opuścić dom subtelnie wskazali na Karolinę. Widzowie zdecydowali, że to właśnie ona pożegna się dziś z reality-show.

Dziewczyna nie ukrywała, że werdykt widzów ją ucieszył.

Brakowało mi bliskich, rodziny - wyznała po wyjściu z Domu Wielkiego Brata.

W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak, Karolina dodała, że trzy tygodnie były dla niej wystarczającym czasem i jej "misja" w programie została wykonana. Co ciekawe, przed studiem czekał na nią Maciek, który karnie opuścił Dom na początku tego tygodnia. Widzowie już wcześniej mogli zauważyć, że ta dwójka ewidentnie miała się ku sobie.

Każdy widział, że była w tym programie trochę samotna. Może za młoda - podsumował udział Karoliny w programie jej tata.

"Big Brother". Eliminacje

Jako pierwsza nominowanych wskazała Magda Zając. Jako że sama jest nową uczestniczką, to Wielki Brat przyznał jej immunitet. Dziewczyna uznała, że program powinny opuścić Klaudia i Kasia. Łukasz wskazał z kolei Radka oraz Igora. Radka nominowała też Justyna. Jej zdaniem z show powinna pożegnać się także Klaudia. Bartek nominował Justynę i Łukasza.

Z Łukaszem mam najmniejszy kontakt. To wszystko - dodał.

Klaudia i Radek - te osoby wytypowała Kasia. Oleh wskazał swoją poprzedniczkę Kasię i Justynę, a Iza Igora oraz Klaudię. Klaudię nominowała też Magda Wójcik. Oprócz "Marchewki", według niej program powinien opuścić również Radek. Klaudia oddała swoje głosy na Izę i Bartka. Radek natomiast wskazał na Justynę i Łukasza. Jako ostatni Pokój Zwierzeń odwiedził Łukasz, który uznał, że show powinna pożegnać Iza i Radek.

Najwięcej nominacji otrzymali Radek i Klaudia. Każde z nich zostało wskazane przez pięciu uczestników.

Gdzieś się z tym liczyłam. Czułam to w kościach - przyznała "Marchewka".

Radek także nie był zaskoczony tym, że inni uczestnicy wskazali właśnie jego.

Komu kibicujecie?

Więcej o: