"Agent - Gwiazdy". Górniak zrezygnowała! Ale nie ona jedyna pożegnała się z show. Po tym odcinku zabraknie dwóch najciekawszych postaci

"Agent - Gwiazdy". Edyta Górniak pod koniec drugiego odcinka sama zrezygnowała z udziału w programie. W tym samym czasie z show pożegnała się Krystyna Czubówna ze względu na problemy zdrowotne.

Kolejny odcinek programu "Agent-Gwiazdy" za nami. Trzeba przyznać, że nie należał on do łatwych. To właśnie w nim posiadaczka najbardziej znanego kobiecego głosu w Polsce, Krystyna Czubówna, udział w produkcji prawie przypłaciła życiem.

"Agent - Gwiazdy". Krystyna Czubówna tonie

Podczas jednego z zadań uczestnicy musieli przepłynąć odcinek Oceanu Atlantyckiego. Choć Krystyna Czubówna przez większą część zadania radziła sobie wyśmienicie, w pewnym momencie przyszedł kryzys. Dziennikarka zaczęła tonąć. Zimną krew zachował Andrzej Gołota, który rzucił się jej na ratunek. Dzięki heroicznej postawie byłego boksera, udało się ją uratować.

Zobacz wideo

"Agent - Gwiazdy". Rozwiązywanie testów

Jednak na ogłoszeniu wyników testów zabrakło lektorki. Kinga Rusin, prowadząca show, poinformowała, że musiała ona zakończyć swoją przygodę z programem.

Krystyna czuje się już lepiej. W szpitalu przeszła kompleksowe badania, z których wynika, że musi teraz unikać stresu, a nasz program generuje gigantyczne emocje - tłumaczyła Rusin.

Produkcja podjęła zatem decyzję o przywróceniu Kasi Wołejnio, która pożegnała się z programem w poprzednim odcinku.

Kadr z programu 'Agent-Gwiazdy'Kadr z programu 'Agent-Gwiazdy' Mat. prasowe TVN

Następnie Kinga Rusin zaczęła sprawdzać testy pozostałych uczestników. Nagle z miejsca wstała Edyta Górniak, która ogłosiła, że chciałaby zrezygnować z programu.

Czy ja mogę przerwać odczytywanie wyników tych testów? - zaczęła Górniak.
Chciałam prosić, byś zgodziła się na to, by wymienić mnie na osobę, która miałaby dzisiaj odpaść. Ktokolwiek by to był. Być może byłabym to ja, ale na wszelki wypadek wolę to zrobić teraz - zaproponowała Kindze Rusin.

Wytłumaczyła swoją decyzję.

Każdy z nas miał inny cel, przychodząc tutaj do tego programu. Ale to, co zrobiłam przy naszym pierwszym zadaniu... Zmierzyłam się ze sobą. Nie potrzebuję sobie nic więcej udowadniać. Nie potrzebuję wygrać tego programu. To nie jest poddanie się - mówiła. 

Edyta GórniakEdyta Górniak Mat. prasowe TVN / 'Agent-Gwiazdy'

"Agent - Gwiazdy". Reakcja widzów po drugim odcinku

Widzowie są zawiedzeni takim obrotem spraw. Trzeba przyznać, że tym samym w programie zabraknie dwóch największych gwiazd tej edycji formatu, Edyty Górniak i Krystyny Czubówny.

Czubówna odeszła, księżna Górniak zrezygnowała. Przywrócili Wołejnio. I po co? Przecież wiadomo, że nie jest agentem. Mogliby dać zupełnie kogoś nowego. Bez sensu.
Wielka szkoda.
Nie ma ani Krystyny, ani Edyty Górniak, a tych dwóch Pań byłem najbardziej ciekaw, jak sobie poradzą. A tu już nie ma obu... - czytamy w komentarzach na fanpage'u programu. 

A wy, będziecie tęsknić za tymi paniami?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Komentarze (90)
"Agent - Gwiazdy". Górniak zrezygnowała! Ale nie ona jedyna pożegnała się z show. Po tym odcinku zabraknie dwóch najciekawszych postaci
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 80 razy 60

  Pani Górniak powinna poddać się psychoterapii ,bo jest niestabilna emocjonalnie .

 • Gość: gosc

  Oceniono 54 razy 52

  Promocja programu rozdmuchana uczestnictwem pani Górniak.Wywiady,zajawki programu,opowieści co jadła a czego nie jadła.A tu raptem dwa odcinki tego cyrku i pożegnanie we łzach.Czyli nic nowego. Komentarz pani Sadowskiej w punkt.

 • Gość: Arelho

  Oceniono 79 razy 49

  Oglądałam ten program wieki temu, kiedy jeszcze występowali w nim normalni ludzi a prowadzącym był Marcin Meller. Odkąd w tytule i programie pojawiło się słowo gwiazdy oraz pani Rusin, unikam jak ognia. Mam alergię na te wszystkie gwiazdy i jak to mawiał mój dziadek - artystki ze spalonego teatru.

 • Gość: 21ba

  Oceniono 39 razy 27

  Tvn ze swoimi programami typu, " kuchenne rewolucje","azja/ameryka express", "agent gwiazd",przrozne master-y i ze swoimi pseudo gwiazdami jak rozenkowa,tlustowlosym majdanek,podstarzalym wojewódzkim,z wulgarna/chamska i od pewnego czasu
  z ustami jak pewna kobieca czesc ciała gesslerowa osiągnęła już dno dna i dalej już nie ma nic.
  Tego nie da sie oglądać nawet jako reklame tzw ramowek.99,9% wszystkich programów na wszystkich kanałach tvn do powtarzane 100-krotnie powtórek z powtorek plus amerykańskie badziewie (tez na okrągło powtarzane) na hgtv

 • Gość: ju

  Oceniono 46 razy 26

  jakaż ta Górniak jest beznadziejna i zadufana w sobie, nie musi sobie nic udowadniać, haha,
  na razie udowodniła, że się do niczego nie nadaje

 • Gość: Elka

  Oceniono 26 razy 24

  Mam nadzieję, że K.Czubóna dostanie duże odszkodowanie za narażenie jej życia. A dziennikarz powinien przed napisaniem tekstu obejrzeć program. Ja przypadkowo obejrzałam. Otóż tonącą Krystynę Czubównę ratował inny uczestnik, który płynął z nią w parze i holował do brzegu wyspy. Młody chłopak, który też wrócił potem na łódkę wykończony. Andrzej Gołota natomiast popłynął po Krystynę na wyspę, żeby ją sprowadzić na łodzie. Obu panom najwyższe wyrazy uznania!!! A to co zrobił TVN okazało się skrajnie nieodpowiedzialne. Zaczęliście igrać z życiem ludzi. W tym kontekście decyzja Edyty Górniak to mądry ruch. Nie „kaprys gwiazdy” tylko odważne posunięcie, odważniejsze niż skakanie w przepaść. Odwaga cywilna ważniejsza jest od desperacji wykonywania skrajnie niebezpiecznych zadań.

 • Gość: Aget07

  Oceniono 21 razy 19

  Jak można narażać uc,estnikow tego programu na tak gigantyczny stres ,to jest chore w imię pieniędzy:(

 • stanislawperkoz

  Oceniono 24 razy 18

  Ktoś ogląda tę kupę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX