"Sanatorium miłości". O jednym z uczestników już powstają memy. "Ryszard, mój faworyt!"

"Sanatorium miłości". Jeden z uczestników show, Ryszard, szczególnie rozbawił widzów. Po sieci krążą już nawet memy, nawiązujące do jego wypowiedzi.

Za nami pierwszy odcinek nowego programu TVP "Sanatorium miłości". Bohaterami show to ludzie 60+, którzy chcieliby przeżyć jeszcze w swoim życiu wielką miłość. Akcja rozgrywa się w sanatorium Równica w Ustroniu.

Jak się okazuje, program już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem i żywo komentowany jest w sieci.

Będzie hicior. Tak coś czuję.
Zapowiada się lepiej niż "Rolnik szuka żony"! - czytamy w komentarzach.

Sanatorium miłości. Ryszard już jest ulubieńcem

Mimo że na razie wyemitowany został tylko jeden odcinek, widzowie już wyrobili sobie zdanie o uczestnikach. O jednym z bohaterów powstają już nawet memy.

Mój telewizor ma 55 cali - czytamy w komentarzach.

Tekst ten nawiązuje oczywiście do sytuacji pokazanej w programie, kiedy to Ryszard narzekał na zbyt mały telewizor w sanatoryjnym pokoju.

Skrin komentarza z fanpage'a programu 'Sanatorium miłości'Skrin komentarza z fanpage'a programu 'Sanatorium miłości' Facebook / 'Sanatorium miłości'

Kolejny mem napotkany w sieci znów nawiązuje do tekstu Ryszarda, który także nie chciał się "stuknąć" kieliszkiem.

Skrin komentarza z fanpage'a programu 'Sanatorium miłości'Skrin komentarza z fanpage'a programu 'Sanatorium miłości' Facebook / 'Sanatorium miłości'

Niektórzy zauważyli też niezwykłe podobieństwo uczestnika do aktora Krzysztofa Hanke, czyli Bercika z serialu "Święta wojna". 

Czy to nie Bercik z serialu "Święta wojna"?
Ten wąs... trochę podobny do Bercika - czytamy.

Ryszard budzi skrajne emocje. W komentarzach nie brakuje sympatyków bohatera, jak i tych, którzy za nim nie przepadają.

Ryszard, mój faworyt.
Ciężki przypadek z tego pana - pisze druga strona.

Naszym zdaniem jednak wszyscy uczestnicy wydają się być niebywale sympatyczni, a cała formula show... bardzo urocza. Ludzie po 60. roku życia, a widać, że czerpią z życia garściami. I tak trzymać!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (67)
"Sanatorium miłości". O jednym z uczestników już powstają memy. "Ryszard, mój faworyt!"
Zaloguj się
 • Gość: Babcia

  Oceniono 37 razy 27

  Zwyczajni ludzie ze swoimi troskami życiowymi .Odczepcie się od nich i wrzuccie na luz .Każdy o czymś marzy w życiu .

 • Gość: monia

  Oceniono 28 razy 20

  W Niemczech robi się programy o wszystkim. Nawet o porządkowaniu ogródka przez ledwo chodzącego dziadka, któremu pomaga rodzina i znajomi. I jest ok. U nas Polakom wszystko się nie podoba. Ja uważam, że Sanatorium Miłości ti nic innego jak prawda o nas. Obejrzałam pierwszy odcinek. Podobało mi się pokazanie portretu uczestników, Kim są, jakie wiodą życie. Ich zainteresowania. Zapowiada się ciekawie. Może sama wezmę udział w kolejnej edycji. Do uczestników programu: Nie przejmujcie się niektórymi komentarzami, ludzie czasem piszą głupoty. Pozdrowienia!

 • Gość: Antek

  Oceniono 34 razy 18

  Obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek razem z żoną i zrobiło mi się bardzo smutno.
  W programie tym widać jak ludzie po 60-ce rozpaczliwie walczą o to by zwrócono na nich uwagę.
  Część z nich zachowuje się jak małolaci. Obydwoje z żoną mamy po 72 lata i jesteśmy szczęśliwi, że mamy siebie. Samotność w starszym wieku jest straszna!

 • antoniferdynand

  Oceniono 22 razy 16

  Bardzo fajna produkcja, nieźle dobrani bohaterowie (sam jak pewnie każdy znam wielu podobnych w swoim otoczeniu) przede wszystkim pokazani z szacunkiem ale na wesoło. Ładnie to się zapowiada.

 • Gość: Hanka

  Oceniono 30 razy 16

  Sympatyczny,na luzie program Więcej tolerancji,bo Polacy to straszne sztywniaki Bez wódki nie potrafią bawić się Program pokazuje „jesień”życia ale z uśmiechem To nie gwiazdy filmowe

 • Gość: Klara

  Oceniono 20 razy 14

  Ciepły, realistyczny program. Chociaż lubię program Rolnik szuka żony, to tutaj ludzie nie są zmanierowani i nie ma tu niezdrowej rywalizacji o partnera. Miłe, zabawne panie, choć i panowie też sympatyczni. Różni nas pokolenie, ale uważam, że w każdym wieku można cieszyć się życiem, więc złośliwców proszę dajcie im się cieszyć życiem i cieszcie się razem z nimi. Kibicuję im i w myślachjuż łączeę ich w pary.

 • Gość: Figa

  Oceniono 16 razy 12

  Trzeba przyznać, ze jest taki moment w życiu ( 50 + ) kiedy mężczyzna wyglada lepiej niz jego rówieśnica natomiast 60 + faceci zaczynaja „ lecieć w dół” a kobiety utrzymują poziom zadbania ( w większości ). Te, ktore wybierają starszych , same będąc zdecydowanie mlodzszymi, w okolicach swoich 40+ budzą sie ...ale musza „ lecieć w dół” ze swoimi partnerami ( chyba ze po prostu odchodzą ) - nie generalizuje ale cos w tym jest

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX