Czy "Sanatorium miłości" powtórzy sukces "Rolnik szuka żony"? Sprawdzamy, co słychać u uczestników programu. Dzieje się!

Chyba nikt nie spodziewał się, że "Rolnik szuka żony" stanie się aż takim hitem. Niektórym uczestnikom programu udało się znaleźć upragnioną miłość, część z kolei zyskała nie tylko drugą połówkę, ale też nieprawdopodobną popularność. Jak wygląda ich życie po programie? Nie brakuje niespodzianek!
Adam Kraśko Adam Kraśko KAPIF.pl

Adam Kraśko

Adam Kraśko zdecydowanie zalicza się do najbarwniejszych postaci wszystkich edycji 'Rolnik szuka żony'. Mężczyzna co prawda nie znalazł w programie miłości, ale przez kilka sezonów mógł się cieszyć statusem jednego z najbardziej rozchwytywanych celebrytów w Polsce. Na fali popularności Kraśko zaczął pozować na ściankach oraz wziął udział w programie 'Celebrity Splash'.

Adam Kraśko
Plotek exclusive

Niedawno Adam Kraśko wyznał w wywiadzie, że wciąż jest samotny, ale nie traci nadziei na to, że pozna miłość swojego życia. Poza pracą na gospodarstwie, bohater programu 'Rolnik szuka żony' zajmuje się również muzyką. W ubiegłe wakacje mężczyzna wrzucił do sieci piosenkę zatytułowaną 'Rolnik Pan'.

Ania i Grzegorz Bardowscy Ania i Grzegorz Bardowscy Instagram.com/ ania.bardowska

Ania i Grzesiek Bardowscy

Ania i Grzesiek poznali się planie drugiej edycji programu. Między dwójką bardzo szybko narodziło się uczucie. Po roku znajomości para postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne 'tak'. Owocem ich miłości jest syn Jan. Bardowcy nie ukrywają, że planują drugie dziecko.

Bardowscy z synem
Instagram/ania.bardowska

Małżeństwo jest aktywne w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazują swoje życie prywatne. To jednak nie wszystko. W zeszłym roku Bardowscy wystartowali z autorskim programem. Póki co 'Agrorewolucje' można oglądać na ich kanale na YouTube. Nie jest tajemnicą, że Ania i Grzesiek to ulubieńcy widzów 'Rolnik szuka żony'. Możliwe więc, że TVP wykorzysta ten fakt i program z czasem trafi do telewizji.

Mikołaj Korol z żoną Mikołaj Korol z żoną Instagram/rolnikszukazonytvp

Mikołaj Korol

Mikołaj Korol brał udział w czwartej edycji show. Co prawda żadna z kandydatek na żonę nie skradła jego serca, jednak jak się okazało, udział w programie pomógł w mu w odnalezieniu upragnionej miłości. We wrześniu ubiegłego roku, 73-letni Korol poślubił młodszą o ponad 30 lat Martą Wakuluk.

Mikołaj Korol i jego narzeczona, Marta;
Instagram/rolnikszukazonytvp

Para znała się jeszcze zanim Mikołaj Korol zdecydował się na udział w programie, ale ich relacje były czysto zawodowe. Dopiero oglądając go w telewizji, Wakuluk uświadomiła sobie, że chciałby bliżej poznać Korola. Na ich ślubie obecne były kamery TVP, dzięki czemu fani programu mogli zobaczyć zdjęcia z uroczystości.

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz Akpa

Małgorzata Borysewicz

Małgorzata Borysewicz to jak dotąd jedyna uczestniczka programu. Rolniczka szukała na wizji męża i... udało się! Między nią a Pawłem Borysewiczem zaczęło układać się na tyle dobrze, że postanowili zalegalizować swój związek i stanąć na ślubnym kobiercu. Para pobrała się w październiku ubiegłego roku.

Małgorzata Borysewicz z mężem
Instagram/rolnikszukażony

W międzyczasie zakochani ogłosili też, że spodziewają się pierwszego dziecka, syna. Jak zapowiedzieli, poród jest zaplanowany na wiosnę.

'Rolnik szuka żony': Kasia i Piotr zostali rodzicami. Znamy płeć dziecka 'Rolnik szuka żony': Kasia i Piotr zostali rodzicami. Znamy płeć dziecka Rolnik szuka żony / kadr / youtobe.com

Kasia i Piotr

Piotr wziął udział w  4. edycji "Rolnik szuka żony". Żadna z kandydatek nie skradła jednak jego serca. Jak się później okazało, mężczyzna od początku był zainteresowany Kasią, ale ta nie mogła przyjechać do jego gospodarstwa z powodu zobowiązań zawodowych. Pomimo to, para utrzymywała kontakt przez Internet.

Rolnik szuka żony. Kasia i Piotr
Screen z TVP1

O tym, że Kasia i Piotr są w związku, widzowie dowiedzieli się dopiero po obejrzeniu świątecznego odcinka 4. edycji programu. Wtedy też zakochani poinformowali o tym, że wybranka Piotrka jest w ciąży. W ubiegłym roku para powitała świecie syna Alexa. Póki co Kasia i Piotr nie zdecydowali się na ślub.

Jessica z 'Rolnik szuka żona' Jessica z 'Rolnik szuka żona' Fot. Rolnik szuka żony/Facebook

Jessica Miemiec

Jessica Miemiec była prawdziwym objawieniem ostatniej edycji "Rolnik szuka żony". Początkowo dziewczyna spotkała się z dużą falą hejtu. Widzowie krytykowali przede wszystkim jej styl oraz makijaż. Fani programu szybko zmienili jednak zdanie i przekonali się do Jessici. Wielu z nich doceniło jej luz oraz autentyczność. Zabawne wypowiedzi Miemiec stały się z kolei inspiracją dla twórców memów.


fot.Instagram/ rolnikszukazonytvp

W programie Jessica zabiegała o względy Krzysztofa. Ten jednak nie widział w niej kandydatki na żonę i odesłał ją do domu. Mężczyźnie nie podobał się między innymi mocny makijaż Miemiec. Jessica nie ukrywa, że lubi poprawiać urodę nie tylko mejkapem. Niedawno wyznała, że kilkukrotnie powiększała już usta. Obecnie planuje powiększyć piersi, jednak ze względu na wysokie koszty takiego zabiegu, musi odłożyć go w czasie.

Więcej o: