Milionerzy. Królowa Elżbieta II zadebiutowała w... Pani Emilia szła jak burza, aż trafiła na takie pytanie

Milionerzy. Pani Emilia bez problemu odpowiadała na kolejne pytania. Królowa Elżbieta sprawiła jej jednak spoty problem. W 2012 zadebiutowała grając... no właśnie - na czym lub w czym?

Milionerzy. Hubert Urbański z przyjemnością zadaje kolejne coraz trudniejsze pytania uczestnikom. Tym razem to pani Emilia odpowiadała - początkowo bez najmniejszych problemów. Doszła jednak do pytania za 40 tysięcy złotych, które brzmiało:

W 2012 r. królowa Elżbieta II zadebiutowała, grając:

  • A - na organach Hammonda
  • B - w piłkę nożną
  • C - u boku Bonda
  • D - lady Makbet w teatrze

Pani Emilia nie ryzykowała. Wykorzystała koło ratunkowe i poprosiła o podpowiedź publiczność. Ta wskazała większością głosów poprawną odpowiedź C - u boku Bonda. I udało się - Emilia zdobyła gwarantowane 40 tysięcy złotych.

Kolejne pytania nie były wcale łatwiejsze. Pytanie za 75 tysięcy złotych (gdzie premier laureatka Pokojowej Nagrody Nobla słabo reaguje na prześladowania mniejszości etnicznej - w Mjanmie) i za 125 tysięcy złotych (co śpiewała Edith Piaf - padam padam padam) poszły błyskawicznie. Co będzie dalej? Dowiemy się w kolejnym odcinku, jak poradzi sobie pani Emilia.

Milionerzy - nowy sezon i powtórki odcinków

TVN rozpoczął już zdjęcia do kolejnego sezonu "Milionerów" - to, co od półtora tygodnia oglądamy w telewizji o 20:55, to niestety powtórki sprzed roku. Dlatego wiemy już, że pani Emilia do miliona nie dojdzie - ale i tak już w środowym odcinku udało się jej zdobyć naprawdę niezłą sumę gwarantowaną.

Tymczasem powstaje już nowy sezon "Milionerów". Hubert Urbański poinformował, że już rozpoczęto zdjęcia do kolejnych odcinków, które zobaczymy najpewniej na wiosnę 2019 roku.

 

Czy w kolejnym, 19. sezonie "Milionerów" program wyłoni trzeciego polskiego milionera?