"M jak miłość". Czas na wielki powrót Weroniki Rosati. Wiemy, co się wydarzy [SPOILER]

Weronika Rosati powraca do "M jak miłość". Jedno jest już pewne - bohaterka namiesza w życiu Magdy i Andrzeja.

Gdy media obiegła informacja, iż Weronika Rosati ponownie pojawi się w serialu "M jak miłość", wielu nie kryło swojego zaskoczenia. Aktorka bowiem po 13 latach przerwy zdecydowała się na powrót na plan "Emki". Kiedy Rosati żegnała się z serialem, scenarzyści postanowili nie uśmiercać jej bohaterki, by aktorka w każdej chwili mogła zdecydować się na wielki comeback. Weronika skorzystała z tej szansy właśnie teraz i już wkrótce ponownie pojawi się na szklanym ekranie. Wiemy, jak będzie wyglądał powrót dawno niewidzianej Anki. 

Weronika Rosati powraca do "M jak miłość"

Anka Waszkiewicz, czyli postać, w którą wciela się Weronika Rosati, pojawi się w dwóch ostatnich odcinkach, wyemitowanych tuż przed przerwą świąteczną. Widzowie dowiedzą się wówczas, iż ostatnie lata kobieta spędziła za granicą, lecz teraz postanowiła na stałe już powrócić do Polski, a tym samym odnowić kontakty z dawnymi przyjaciółmi. Z tego też powodu odwiedzi Deszczową, gdzie spotka się z Kingą (Katarzyna Cichopek). Ta natomiast, zaskoczona wizytą Anki, zaprosi ją na kolację, na której pojawią się także Piotr (Marcin Mroczek), Paweł (Paweł Mroczek) oraz Magda (Anna Mucha). W trakcie spotkania Anka zostanie zasypana pytaniami na temat jej przeszłości. Dziewczyna zachowa jednak ostrożność i wyzna jedynie, iż dwa lata temu, będąc w Warszawie, spotkała mężczyznę, który podbił jej serce. 

Ktoś mi pomagał, zaiskrzyło. I tak, to było coś… No i… on kogoś poznał. Nic z tego nie wyszło. A ja do dzisiaj zastanawiam się, co by było, gdyby… Ale też bez przesady, dziewczyny, znacie mnie! Jestem realistką, zawsze byłam i nie wierzę w te wszystkie: coup de foudre, na zabój i do śmierci - powie Waszkiewicz.

Chwilę później okaże się, iż tajemniczym mężczyzną był Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), który zjawi się na Deszczowej, by odebrać Magdę. Prawnik, gdy zobaczy Ankę, dozna szoku. Będzie udawał jednak, że widzi ją po raz pierwszy w życiu. Już następnego dnia Andrzej postanowi umówić się z Anką na spotkanie, oczywiście w tajemnicy przed Magdą. Wówczas prawnik poprosi Waszkiewicz, by ta nie mówiła Chodakowskiej o tym, że jeszcze kilka lat temu łączył ich namiętny romans. 

Czy Anka dotrzyma tej tajemnicy? O tym przekonamy się już wkrótce. Dodajmy, że Weronika Rosati powróci do "M jak miłość" już w 1407. odcinku. Będziecie oglądać?

DH

Więcej o:
Komentarze (8)
"M jak miłość". Czas na wielki powrót Weroniki Rosati. Serialowa Anka namiesza w życiu Magdy i Andrzeja. Mamy zdjęcia
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 4

  Zdecydowała się, bo innych propozycji brak, ale porażka: zamiast w Hollywood obok Pacino występuje(bo grać to ona nie potrafi !) obok Mroczków w "G jak G...o"

 • Gość: Endo

  Oceniono 7 razy 3

  Ha ha ha wielki powrót no nie do opery mydlane rodem z Bollywood.Nie róbcie sobie jaj .Nie kompromitujcie kobiety .

 • Gość: Nina

  0

  Aktorka fakt ale ze spalonego teatru😂

 • Gość: Ula

  0

  Brak uwag.

 • Gość: Azi

  Oceniono 1 raz -1

  Wspólna pasja..rozumienie się bez słów..czym się skończy promienny romans

 • Gość: Wiktoriańska

  Oceniono 3 razy -1

  Ja Czekam na Ciebie Weroniko Lubię Cię Bardzo za aktorke ???? Z. M jak milosc nie moge sie doczekać Cię zobaczyc

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX