"M jak miłość" Mateusz okaże się chory psychicznie? Przez niego Justyna wyjedzie z Grabiny

Scenarzyści "M jak miłość" powrócili do wątku miłości serialowego Mateusza do jego nauczycielki matematyki. Przez syna Marka Mostowiaka Justyna wyjedzie z Grabiny.

W "M jak miłość" wątek nieszczęśliwej miłości Mateusza Mostowiaka do jego nauczycielki Justyny pojawił się już przed wakacjami. Teraz twórcy serialu postanowili do niego wrócić. W najbliższych odcinkach "M jak miłość" okaże się, czy syn Hanki Mostowiak ma problemy psychiczne.

"M jak miłość": Mateusz prześladuje Justynę

Justyna (w tej roli Olga Kalicka) przeszła już sporo. Po tym, jak zabiła byłego chłopaka i dostała wyrok w zawieszeniu, jej życie powoli zaczęło wracać do normalności. Jak się okaże nie na długo, bo kobietę będzie prześladował zakochany w niej Mateusz Mostowiak (w tej roli Krystian Domagała), który nie będzie odróżniał już fikcji od rzeczywistości. Chłopiec zacznie mieć też kłopoty psychiczne i wchodzić w konflikty z bliskimi. 

Jak podaje portal Super Seriale w 1387 odcinku "M jak miłość" przerażona zachowaniem ucznia Justyna zagrozi Mateuszowi, że wezwie policję i oskarży go o to, że ją prześladuje i śledzi. Kiedy to nic nie da, Justyna poskarży się ojcu Mateusza, ale on niestety też nie będzie potrafił przemówić synowi do rozsądku. 

Justyna w końcu, by unikać chłopaka, zdecyduje się odejść ze szkoły, a po śmierci matki ostatecznie wyjechać z Grabiny.

"M jak miłość": czy Olga Kalicka odejdzie z serialu? 

Wyjazd Justyny z Grabiny prawdopodobnie wiąże się z wygaszeniem aktorki z "M jak miłość". Olga Kalicka jest bowiem w ciąży, o czym poinformowała swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych.

Póki co jednak nikt z produkcji, ani sama aktorka nie wydali oświadczenia, że Klicka na stałe odchodzi z "M jak miłość".

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.