Kalicka poprowadziła spotkanie z fanami. Stanęła bokiem i pokazała ciążowy brzuszek. Jest już naprawdę spory!

Olga Kalicka jest w ciąży. Jej brzuszek jest coraz większych rozmiarów. Aktorka wygląda kwitnąco!

Niedawno Olga Kalicka podzieliła się na Instagramie radosną nowiną. Aktorka wyznała, że po raz pierwszy zostanie mamą. 

Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli. Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy Małego Człowieka, który rośnie w moim brzuszku. Czekamy na Ciebie... Rodzice! - napisała i dodała zdjęcie z ukochanym. 

Choć Kalicka nie pokazuje swoich ciążowych krągłości na Instagramie, ostatnio poprowadziła spotkanie z fanami programu "World of Dance", a fotografowie zrobili jej zdjęcia. Jeśli wierzyć ich doniesieniom, to już piąty miesiąc. Nic więc dziwnego, że jej brzuszek jest coraz większych rozmiarów.

OLGA KALICKA W CIĄŻY: ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Kim jest partner Olgi Kalickiej?

Olga Kalicka unika mówienia o swojej prywatności. Zdradziła jedynie, że miłość do partnera przerodziła się z wieloletniej przyjaźni. Jak informowało Party.pl, aktorka wraz z Cezarym siedzieli w jednej ławce w gimnazjum. Na pewien czas zerwali kontakt, bo on wyjechał na studia do Stanów. Gdy niedawno wrócił, znów zaczęli się spotykać i połączyło ich prawdziwe uczucie. Ponoć para jeszcze przed narodzinami dziecka chce wziąć ślub. Na razie sami zainteresowani nie skomentowali tych doniesień.

 

JT