"Przyjaciółki" wracają po przerwie. W końcu wyczekiwany ślub! Zuza pokazała się w białej sukni. Wiemy, co jeszcze się wydarzy

Dziś wieczorem pojawi się nowy sezon kultowego serialu Polsatu, "Przyjaciółki".

Nowe odcinki "Przyjaciółek" nadchodzą. 12 sezon seriali wystartuje 6 września na antenie Polsatu i będzie emitowany w każdy czwartek. Co wydarzy się w życiu bohaterek?

"Przyjaciółki" - co nowego w 12. sezonie?

Nowy sezon i nowe perypetie bohaterek. Oczywiście, jak w każdym sezonie będą i lepsze i gorsze momenty. Pozytywne zwroty akcji czekają Dorotę (Agnieszka Sienkiewicz) i Zuzę (Anita Sokołowska).

Pierwsza z nich po perypetiach z Łukaszem (Mikołaj Krawczyk), a także z chwilowymi problemami finansowymi natrafi na bogatego mężczyznę. Uczucie między nimi będzie na tyle silne, że powiedzą sobie sakramentalne "tak".

Na ślubnym kobiercu stanie również Zuza. To bardzo wyczekiwany ślub w serialu. Jej najnowsze zdjęcie na Instagramie potwierdza, że Jasiek (Marek Bukowski) przyjmie obrączki, które mu podarowała

 

Niestety tę bohaterkę spotka też bardzo przykra sytuacja. Pani prezes zachoruje na nowotwór

A co u Patrycji (Joanna Liszowska), Ingi (Małgorzata Socha) i Anki (Magdalena Stużyńska)? Kiedy pierwsza z nich będzie przygotowywać się do otwarcia nowego salonu fryzjerskiego, jej koleżanka, Inga będzie bezrobotna. Siedzenie w domu odbije się na jej wadze - Inga zyska kilka dodatkowych kilogramów. Można się domyślać, że to celowy zabieg produkcji, żeby ukryć ciążę aktorki. 

Na brak zajęć nie może narzekać Anka. Ponoć znajdzie nową pracę, a do tego cały dom będzie na jej głowie. A to wszystko dlatego, że Paweł (Bartek Kasprzykowski) straci prawo do wykonywania zawodu.

"Przyjaciółki" - 1 odcinek 12 sezonu. Gdzie oglądać?

Możemy się spodziewać, że ten, jak i poprzednie sezony wiele razy nas zaskoczą. Pierwszy odcinek do obejrzenia już dziś o 21:10 na Polsacie.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>