"Przyjaciółki". Jasiek przyjmie obrączki i wróci do Zuzy? Jedno zdjęcie rozbudziło fantazje fanów

Nowy sezon "Przyjaciółek" przyniesie odpowiedź na wiele pytań. Dowiemy się m. in. czy Jasiek wróci do Zuzy. Nowe zdjęcie może wskazywać na to, że tak!

12. sezon "Przyjaciółek" zostanie wyemitowany jesienią na Polsacie. Finał poprzedniego sezonu był bardzo emocjonujący. Na szczęście nowe odcinki zbliżają się coraz większymi krokami. A wraz z nimi odpowiedzi na wiele pytań o losy bohaterek.

"Przyjaciółki". Co się wydarzy w 12. sezonie?

W końcu dowiemy się, jaka relacja łączy Wikę (Roma Gąsiorowska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski), dlaczego Anka (Magdalena Stużyńska) znajdzie nową pracę.

Również życie miłosne bohaterek się wyjaśni. W nadchodzącym sezonie okaże się z kim zwiąże się Inga (Małgorzata Socha), a także u czyjego boku znajdzie szczęście Zuza (Anita Sokołowska).

Zuza z "Przyjaciółek" zejdzie się z Jaśkiem?

Aktorka dodała na Instagram zdjęcie z planu. Pozuje na nim z serialowym Jaśkiem (Marek Bukowski). Czyżby jednak przyjął obrączki, które zostawiła mu Zuza?

Długi i trudny dzień na planie. Emocjonalnie ciężkie sceny do grania... Zuza nie będzie miała lekko w 12. sezonie - napisała Sokołowska.
 

Fani nie ukrywają, że bardzo chcieliby, żeby Bukowski i Sokołowska tworzyli serialową parę.

Czyżby jednak pojednanie?
Oby wrócili do siebie!
Skoro jest Janek, to jest nadzieja na dobre zakończenie.

Czekacie na nowe odcinki serialu?

MT

Więcej o: