"Agent - Gwiazdy". Tego nikt się nie spodziewał! Z programem pożegnał się jeden z najlepszych uczestników

Za nami już 7. odcinek programu. Tego nikt się nie spodziewał! Z programu odpadła Maja Włoszczowska, która przez wszystkich uznawana była za bardzo mocnego uczestnika.

"Agent - Gwiazdy". Uczestnicy wciąż przebywali na egzotycznej wyspie Bali, gdzie czekały na nich kolejne, niełatwe zadania.

Jest to bardzo trudna rozrywka. Bardzo trzeba być uważnym i obserwować - podsumował dotychczasowe wyzwania Piotr Świerczewski.
Jesteśmy jedną, całkiem zgraną grupą - wyznała na początku programu Maja Włoszczowska.

Eliminacja uczestnika

Pierwszy raz w historii programu każdy z jego uczestników mógł zagłosować na innego, którego chciałby wyeliminować. Ten, który zebrał najwięcej głosów, miał mieć odjęty punkt podczas końcowego testu wiedzy o agencie. Po głosowaniu od razu zaczęły się spekulacje, kto na kogo oddał głos. Jak się okazało, niektórzy zagłosowali na... siebie.

Pierwsze zadanie - poszukiwania w opuszczonym resorcie

Z grupy wybrano 4 osoby: Annę, Tomasza, Piotra i Michała, którzy mieli wykonać zadanie. Reszta uczestników mogła sobie spokojnie odpoczywać nad basenem.

Szaleliśmy ze szczęścia. Bo ten relaks był naprawdę potrzebny - szczerze wyznała Ilona Ostrowska.

Julia Wróblewska, które odeszła z programu w poprzednim odcinku, swoją rolę skarbnika przekazała Ilonie Ostrowskiej, z którą była najbardziej zżyta. Ta jednak stwierdziła, że nie podoła zadaniu i swoją nową funkcję przekazała Mai Włoszczowskiej.

Grupa wybranych 4 uczestników trafiła do dawnego, opuszczonego hotelu. Ich zadaniem było przeszukanie go i odnalezienie w nim pieniędzy w kopertach, immunitetów oraz Jokerów.

Miałem taką strategię, żeby jak najszybciej znaleźć immunitet - wyznał otwarcie Michał Mikołajczak.

I to właśnie jemu jako pierwszemu udało się odnaleźć immunitet, do czego się nie przyznał reszcie grupy. Zgodnie z zasadami gra została przerwana. Niestety uczestnikom nie udało się uzbierać pieniędzy. W drodze powrotnej rozgorzała dyskusja i spekulacje, kto odnalazł immunitet.

Przy stole robiłem wszystko, żeby grupa pomyślała, że to ja mam ten immunitet - powiedział Tomasz Ciachorowski.

Czemu to zrobił? Nie wiadomo, ponieważ tego już nie wyjaśnił.

Drugie zadanie - odwrócić płytki

Zadaniem uczestników było odkrywanie płytek, które były odwrócone do góry nogami. Pod nimi kryły się pieniądze, immunitety, Jokery oraz po 2 zdjęcia z dzieciństwa każdego uczestnika.

To jest gra - wyznał otwarcie Michał Mikołajczak.

Aktorowi udało się odnaleźć 2 zdjęcia Ilony ostrowskiej, przez co tym samym wyeliminował ją z uczestnictwa w zadaniu. Tym razem najwięcej ugrała Anna Lucińska, której udało się odnaleźć aż 5 Jokerów.

Ania jest w tak dobrej sytuacji, że teraz rozdaje karty - podsumował krótko Piotr Świerczewski.

Trzecie zadanie - nocne poszukiwania

Tym razem do opuszczonego hotelu trafili pozostali uczestnicy, którzy jeszcze w nim nie byli. Również mieli do odnalezienia pieniędze w kopertach, immunitety oraz Jokery. Utrudnieniem dla nich był fakt, że poszukiwania odbywały się w nocy, przy czym uczestnicy mogli korzystać z latarek.

Było czarno, dość przerażająco. Tym razem nerwy mi trochę puściły - przyznała się Karolina Ferenstein-Kraśko.
Było bardzo ciemno, bardzo brudno, bardzo straszno - powiedziała Ilona Ostrowska.
Ja byłam podekscytowana tym, że tam będzie mroczno, niebezpiecznie, że może coś mnie przestraszy - wyznała Maja Włoszczowska.

Test wiedzy o agencie

Decyzją uczestników to Maja Włoszczowska dostała najwięcej głosów eliminacyjnych, przez co w teście został jej odjęty punkt. Okazało się, że właśnie ten punkt zadecydował o jej odejściu z programu. Emocje sięgnęły zenitu! Uczestnicy nie kryli rozczarowania, sugerując, że dotychczasowe sojusze tak naprawdę nie mają znaczenia i nikomu nie można ufać.

AG

Więcej o: