"M jak miłość". Joasia w głębokiej depresji. Będzie próbowała się zabić! Nieprzytomną znalazła ją Agnieszka

Asia wciąż nie będzie mogła otrząsnąć się po śmierci Tomka. Cierpienie doprowadzi ją do próby samobójczej.

Fanów serialu "M jak miłość" w najbliższych odcinkach czeka bardzo wiele emocji. Niedawno uśmiercony został jeden z najbardziej lubianych bohaterów, Tomek Chodakowski (grany przez Andrzeja Młynarczyka). Asia Chodakowska (w tej roli Barbara Kurdej-Szatan) w kolejnych odcinkach wciąż nie będzie w stanie pogodzić się ze śmiercią ukochanego i wpadnie w tak wielką rozpacz, że targnie się na swoje życie. Jednak zanim to zrobi, poprosi jeszcze Agnieszkę (Magdalena Walach), żeby ta zaopiekowała się jej dziećmi.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Takie emocje czekają widzów w 1335. odcinku serialu "M jak miłość". Bohaterka grana przez Kurdej-Szatan powróci z Francji do Warszawy z głęboką depresją. Powrót do Polski, w dodatku do mieszkania, które dzieliła z ukochanym, przyczyni się do jeszcze większych bolesnych wspomnień.

Odcinek 1343., w którym Asia targnie się na swoje życie, emitowany będzie dopiero 16 stycznia 2018 roku. Chodakowska zarezerwuje sobie pokój w hotelu i połknie całe opakowanie tabletek. W hotelu znalazła ją Agnieszka. Nie wiadomo, czy Asia przeżyje. Jak myślicie, co będzie dalej? Czy to będzie ostatni odcinek z udziałem Barbary Kurdej-Szatan?

AG

Więcej o:
Komentarze (5)
'M jak miłość'. Bohaterka grana przez Barbarę Kurdej-Szatan targnie się na życie z rozpaczy
Zaloguj się
 • Gość: Tola

  Oceniono 5 razy 3

  Mam nadzieje, ze ja usmierca. Nie lubie jej jako aktorki, jest naprawde bardzo slaba, typowe drewno. A ten jej skrzeczacy glosik jest bardzo irytujacy.

 • seboc

  Oceniono 2 razy 2

  Nareszcie

 • cucurucu

  0

  Niech sprobuje kartonow-sa niezawodne

 • Gość: EEEmmmmmm

  Oceniono 1 raz -1

  Dziewczyna zdolna i sympatyczna. Każdy oczywiście ma prawo do swej oceny ale jak dla mnie, to P.Basia bardzo pasuje do tej roli i mam nadzieje, ze zostanie w M.J.M na dłużej :)

 • praskiso

  Oceniono 2 razy -2

  Kto to ogląda ? Ludzie ogarnijcie się !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX