Zaskoczenie w dzisiejszym "Hell's Kitchen". Do programu wraca uczestnik pierwszej edycji

To już pewne! Do "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" wraca Michał Bystroń z pierwszej edycji kulinarnego show Polsatu. Którą drużynę zasili?

Uczestnicy show z pewnością nie mogą narzekać na nudę! Czeka ich wielki powrót uczestnika z pierwszej edycji programu - Michała Bystronia. Jak widać kolejne odcinki show przynoszą coraz większe niespodzianki.

Michał Bystroń w pierwszej edycji Hell's Kitchen doznał poważnej kontuzji - skręcił kolano, przez co musiał pożegnać się z programem. Teraz zgodnie z decyzją szefa Amaro Bystroń wraca do programu. Zacznie od tego samego etapu, na którym odszedł w pierwszej edycji, czyli pojawi się w piątym odcinku.

Michał ma coś, czego w waszej drużynie brakuje: opanowanie, nie da się wciągnąć w gierki, jest skupiony na pracy, ma gigantyczne serce do gotowania - powiedział o Michale szef Amaro.

mat. prasowe

Nastąpią jednak małe zmiany, gdyż tym razem kucharz nie zasili drużyny niebieskich, ale czerwonych. Być może dzięki pomocy Michała dziewczynom uda się wydać wszystkie posiłki i z sukcesem zakończyć serwis. Na to właśnie liczy szef Wojciech Modest Amaro.

Jak sądzicie czy Michał poradzi sobie po tak długiej przerwie w programie i czy pozostali uczestnicy będą zadowoleni z jego powrotu? Wszystko okaże się już dziś o godzinie 20.05 w Polsacie.

Marta

Więcej o: