Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" ma dziewczynę! "Cały czas się zakochuję" [TYLKO U NAS]

Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony", który dał kosza zakochanej w nim Ani, nie jest sam. Teraz dowiedzieliśmy się, że jest zakochany i ma dziewczynę.

Adam Kraśko był jednym z najpopularniejszych uczestników 1. edycji show " Rolnik szuka żony ". Do finału zdecydował się zabrać ze sobą Anię, jednak zakochana w nim dziewczyna w końcu dostała od niego kosza. Ania ułożyła sobie życie , wyszła za mąż i za niecałe dwa tygodnie urodzi dziecko, ale i Adam Kraśko nie jest sam. W rozmowie z Plotek.pl przyznał, że ma dziewczynę .

- Można tak powiedzieć. Cały czas się w kimś lub w czymś zakochuję.

To świeża miłość?

- Nie, znamy się trochę dłużej

Możemy się wkrótce spodziewać ślubu?

- Wie pan, zbyt krótko się znamy, żeby można było tak powiedzieć.

Przedstawi ją pan światu?

- Być może.

Kiedyś na Facebooku napisał pan, że piękne dziewczyny pozują z panem do zdjęć, ale potem idą w swoją stronę, a Pan zostaje sam. Nauczył się pan już reguł rządzących show-biznesem?

- Przyzwyczaiłem się już do tego i nie robi to na mnie wrażenia, chociaż pewne rzeczy wciąż mnie zaskakują.

Adam KraśkoAdam Kraśko Screen z Facebook.com/Adam Kraśko Screen z Facebook.com/Adam Kraśko

Podobno uważa pan tę edycję "Rolnika" za gorszą. Dlaczego?

- Jest gorsza pod względem tego, że - to tylko moje zdanie - tam jest zbyt duża reklama sprzętu. Jak dla mnie było to zbyt nachalne. W pierwszej edycji tego tak nie było widać. Poza tym dla mnie troszeczkę momentami wiało nudą. Brakowało świeżości, nowych miejsc na randki i muszę przyznać, że wiele osób, z którymi rozmawiałem powiedziało, że ta edycja była gorsza.

Weźmie pan udział w kolejnym talent-show?

Póki co nie mam określonych propozycji. Za kilka dni rusza mój blog, który będzie się nazywał "Rolnik wie co dobre". Będę propagował polskie produkty, począwszy od maszyn rolniczych, a skończywszy na gastronomii.

Ma pan jakieś plany muzyczne?

- Pracuję nad nowymi piosenkami pod nowym szyldem "Rolnik show". Ja się nie dystansuję od programu, bo przyniósł mi popularność, ale chcę zrobić coś swojego.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: