Na spacerze w TAKICH szpilkach? Rozenek naprawdę jest perfekcyjna. Ale i tak to nie ona przykuwa uwagę

Małgorzata Rozenek z Majdanem na spacerze.

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan razem z dziećmi szli ulicami warszawskiego Nowego Światu. Wyglądali, jakby uczestniczyli w sesji zdjęciowej.

Małgorzata Rozenek chyba jeszcze nigdy nie pokazała się publiczne w niechlujnym ubraniu, z nieuczesanymi włosami czy w kiepskim makijażu. Co innego jej partner Radek Majdan , który na swoim koncie ma sporo modowych wpadek, zarówno na czerwonym dywanie, jak i w bardziej swobodnych sytuacjach.

Od pewnego czasu były piłkarz podrasował swój styl. Czy lepszy wygląd zawdzięcza nowej partnerce? Cóż, jeśli prawdą jest, że miłość dodaje skrzydeł, to jego wyniosła na niedostępne do tej pory wyżyny mody. Wystarczy spojrzeć, jak prezentował się, gdy szedł z dziećmi PPD warszawskim Nowym Światem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA ROZENEK I MAJDANA >>

Miętowe, bardzo wysokie platformy, w połączeniu z szarymi rurkami i zwiewną bluzką modnie wpuszczoną za pasek - Małgorzata Rozenek wyglądała jak z żurnala. Bez zarzutu był też strój Majdana, który miał na sobie zamszowe mokasyny, niebieskie spodnie i koszulę w drobną kratkę. Te zdjęcia z powodzeniem mogłyby znaleźć się w modowym magazynie.

Zobacz wideo

karo

Więcej o: