We środowy wieczór na imprezie po rozdaniu nagród w plebiscycie "Niegrzeczni" Doda napadła na Agnieszkę Szulim. Obecny na miejscu znajomy dziennikarki, opowiedział nam, jak się czuje dziennikarka.
Do zdarzenia doszło w chorzowskim Klubie Kultura. Doda miała wejść razem z kilkoma kobietami do łazienki za Agnieszką Szulim i zabarykadować się w pomieszczeniu (Zobacz: Doda napadła na Agnieszkę Szulim! Doszło do szarpaniny. "Rynsztok, szok i tyle") . Znajomy dziennikarki, który razem z gospodynią programu "Na językach" bawił się tej nocy na imprezie, potwierdza, że bójka faktycznie miała miejsce.
Gdy Agnieszka wróciła do nas była roztrzęsiona - mówi nam. - Pokazała nam wyraźne ślady na szyi, twarzy i rekach. Była poturbowana.
karo