Nie zgadniecie, kto odwiedził butik duetu Paprocki&Brzozowski! "Najpierw nie poznaliśmy, później zemdleliśmy"

Znana aktorka przyjechała do Polski.

Słynny polski duet doczekał się naprawdę wyjątkowego gościa w swoim butiku w Warszawie - projektantów odwiedziła sama Juliette Binoche . O szczegółach tej wizyty opowiedziała nam agentka Paprockiego i Brzozowskiego.

Skąd wiemy o zdarzeniu? Projektanci widocznie byli tak zachwyceni znanym gościem, że musieli podzielić się tym ze swoimi fanami na Facebooku.

Facebook Facebook

Odwiedziła nas dzisiaj Juliette Binoche. Najpierw nie poznaliśmy, później zemdleliśmy, a na koniec zaczarowała nas swoim urokiem i aurą. Przepiękna - czytamy na ich fanpage'u.

Agentka duetu Paprocki&Brzozowski, Gabriela Michalczuk, wyznała nam, że odwiedziny gwiazdy były spontaniczne.

Nie wiedzieliśmy, że aktorka odwiedzi nasz butik tego dnia, ta wizyta była całkowicie niezapowiedziana. Osoby, które u nas pracują, od razu rozpoznały panią Binoche, która, jak wiemy, przyjechała do Polski. To, że gwiazda światowego formatu weszła akurat do naszego butiku, jest na pewno bardzo miłym przeżyciem dla obsługi. Jednak w naszym salonie staramy się wyjątkowo traktować każdą kobietę, niezależnie od tego czy jest to znana aktorka czy kobieta, która mieszka np. w Warszawie i po prostu chce coś kupić.

Kapif

Niestety nie chciała zdradzić czy Binoche kupiła coś w salonie. Jak myślicie, zobaczymy ją niedługo w jakiejś polskiej kreacji?

Kapif

Oto jak wyglądała wizyta aktorki w Polsce 2 lata temu.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.