Największe obciachy gwiazd

Głupoty gwiazd.
Kasia Skrzynecka i Kuba wojewódzki. Kasia Skrzynecka i Kuba wojewódzki.

Oni narobili sobie siary

W polskim szołbiznesie kipi od obciachów. Jedni chcą zaimponować, inni desperacyjnie walczą o sławę, a niektórzy niechcący popełniają głośne gafy. Kuba Wojewódzki np. oblewa ludzi wodą a Skrzynecka chce projektować ubrania, choć często wyglada kiepsko. Które jeszcze gwiazdy i celebryci w ostatnim czasie zaliczyli wtopy?

Wielka miłość Rusin

Największa ostatnimi czasy ustawka polskiego szołbiznesu. Krzysztof Ibisz może się schować. Zakochana Kinga Rusin ze swoim partnerem, adwokatem Markiem Kujawą, udała się w romantyczną podróż do Paryża. W "Show" pojawiła się ogromna fotorelacja z tej wycieczki. Magazyn twierdzi jednak, że informacje i zdjęcia ma od przebywającego w tym samym czasie w stolicy Francji czytelnika. Naszym zdaniem to stuprocentowa ustawka, a Kinga słabo umie udawać...

Doda i Herbuś wprowadzają Osamę na salony...

Modę wśród polskich gwiazd na przekręcanie nazwiska Obamy na Osamę zapoczątkowała Edyta Herbuś. Wręczając nagrody na gali Eska Music Awards oznajmiła publiczności, że żałuje wyjazdu Osamy vel. Obamy z Polski. Niedługo później Doda pochwaliła się, że w Sopocie spała w tym samym hotelu co... Osama.

Wpadka Herbuś:

(Świadoma?) Wpadka Dody:

Sara May Sara May Komitet Wyborczy

Sara May (prawie) radną

Agresywna blogerka kandydowała na radną gminy Bemowo. Na szczęście bez skutku, bo dostała zaledwie 25 głosów. Większym obciachem był jednak mocno przekombinowany w Photoshopie jej plakat wyborczy, z którego nabijał się cały świat.

Magdalena Tul, Eurowizja 2011. Magdalena Tul, Eurowizja 2011. AP/Agencja Wyborcza.pl

Ostatnie miejsce Polski na Eurowizji

Nikogo nie powinno to już dziwić, ale chyba za każdym razem oglądając Eurowizję mamy nadzieję, że "tym razem się uda". Jednak ZNÓW nie w tym roku. Reprezentująca nasz kraj Magdalena Tul zajęła ostatnie, 19 miejsce zdobywając ledwo 18 punktów. Głosowało na nią tylko 5 krajów. Po tym występie Tul napisała na swoim Facebooku:

Jestem trochę rozczarowana , bo choć dalismy z siebie wszystko, poległam na poczatku, choć na próbach zapowiadało się ok. Czy miało to zwiazek z awansem, tego się już nie dowiem, ale postaram się spłacić kredyt zaufania jakim mnie obdarzyliście. Dziękuję.

Kredytu do tej pory nie spłaciła, więc szykują się niezłe odsteki...

Kasia Skrzynecka. Kasia Skrzynecka. KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Aaa! Skrzynecka projektantką

Chyba za bardzo uwierzyła w swoje designerskie zdolności. Katarzyna Skrzynecka, eks-prowadząca "Taniec z gwiazdami" postanowiła zostać projektantką... mody. Mamy nadzieję, że to taki żarcik na osłodę. W trosce o nasz zmysł estetyczny wolimy nie wyobrażać sobie zaprojektowanych przez nią ubrań. Bo wiele stylizacji Skrzyneckiej i jej męża to dramat.

 Katarzyna Skrzynecka

James Blunt James Blunt screen ze strony facebook.com

James Blunt wyśmiewa Polskę na Facebooku!

Akcja, przez którą James sobie u nas nagrabił. Po ostatnim koncercie w Polsce wstawił na swojego Facebooka drwiące zdjęcie: stoi przed hotelem w trakcie budowy trzymając w ręce kartę hotelową z tekstem: "Err... this is my hotel in Poland" ("Err... To mój hotel w Polsce"). Sęk w tym, że to nie było u nas. Teraz pewnie szybko Blunt do Polski nie przyjedzie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.