Prezenterki TVP - jak je oceniacie?

Prezenterki telewizyjne to dziennikarki, ale zarazem żywe wizytówki stacji, w której pracują. Dziś przyglądamy się tym pracującym w TVP. Jak je oceniacie?
Agnieszka Szulim. Agnieszka Szulim. www.KAPIF.pl

Agnieszka Szulim

Niegdyś jedna z najjaśniejszych gwiazd TVP 1, dziś w siostrzanej Dwójce świetnie prowadzi "Pytanie na śniadanie".

Anna Popek. Anna Popek. www.KAPIF.pl

Anna Popek

Prezenterka (z różnym skutkiem ;) ) prowadzi w TVP 2 "Pytanie na śniadanie", "Aleję gwiazd" i "Strefę gwiazd".

Beata Sadowska. Beata Sadowska. www.KAPIF.pl

Beata Sadowska

Jedna z najmłodszych i najmodniejszych prezenterek TVP. Prowadzi "Pytanie na śniadanie", "Aleję gwiazd" i "Modowe pogotowie Glamour". Wciąż o krok od upragnionego od lat sukcesu zawodowego.

Iwona Schymalla. Iwona Schymalla. www.KAPIF.pl

Iwona Schymalla

Klasa sama w sobie. Odkąd w ubiegłym roku została dyrektor TVP 1 na antenie jest jej trochę mniej. Dziś sporadycznie prowadzi katolicki magazyn "Między niebem, a ziemią".

Agata Konarska. Agata Konarska. www.KAPIF.pl

Agata Konarska

Po kilku latach nieobecności na wizji, wróciła. W świetnym stylu! W TVP 1 prowadzi "Kawę czy herbatę" i oprawę dnia. W TVP Polonia magazyn "Polska 24".

Paulina Chylewska. Paulina Chylewska. www.KAPIF.pl

Paulina Chylewska

Długo pracowała na to, aby dziś być największą gwiazdą TVP 1. Prowadzi studio oprawy, informacje sportowe, "Kawę czy herbatę", okolicznościowe imprezy i festiwale. Do pełni szczęścia brakuje jej poprowadzenia dużego telewizyjnego formatu.

Beata Chmielowska-Olech. Beata Chmielowska-Olech. www.KAPIF.pl

Beata Chmielowska-Olech

Od lat w TVP 1 i "Teleexpressie", od niedawna - ze słabym skutkiem - próbuje flirtować z rozrywką. Jej program o macierzyństwie i odcinki "Kawy czy herbaty", które prowadzi wieją... nudą! Za prowadzenie tegorocznego Festiwalu w Opolu powinna dostać żółtą kartkę. Była nieprzygotowana, partner bardziej jej przeszkadzał, aniżeli pomagał, ginęła na scenie i nie nawiązała kontaktu z publicznością.

Małgorzata Wyszyńska. Małgorzata Wyszyńska. www.KAPIF.pl

Małgorzata Wyszyńska

Po pierwsze piękna i bardzo dobra dziennikarka, po drugie świetna szefowa - "Wiadomości" chyba nigdy nie były tak apolityczne jak dziś, gdy nimi kieruje. Brawo!

Odeta Moro-Figurska. Odeta Moro-Figurska. www.KAPIF.pl

Odeta Moro-Figurska

Już dawno odrzuciła od siebie ogon z napisem "VIVA Polska", w której zaczynała pracę w mediach. Dziś z powodzeniem w TVP 1 prowadzi "Kawę czy herbatę" i okolicznościowe imprezy.

Marzena Rogalska. Marzena Rogalska. www.KAPIF.pl

Marzena Rogalska

Trzy lata temu odeszła z TVN Style, na chwilę trafiła do TV Puls, by wreszcie pojawić w TVP 2. Jako kapitanka drużyny w "Kocham Cię Polsko" intelektualnie fantastycznie góruje nad Katarzyną Zielińską. Oglądając ją z kolei w "Pytaniu na śniadanie" ma się wrażenie, że to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.