Gwiazda w ciąży! Ale to ściśle tajne

Celebrytki nie chcą zdradzać, że są w ciąży.
Anna Przybylska Anna Przybylska Kapif

Anna Przybylska

Anna Przybylska o swojej trzeciej ciąży powiedziała mediom dopiero w trzecim miesiącu. To i tak bardzo szybko w porównaniu do innych gwiazd. W tym roku w pierwszy dzień wiosny przyszedł na świat Jan, który jest trzecim dzieckiem Przybylskiej i Jarka Bieniuka.

Klaudia Carlos. Klaudia Carlos. KAPIF

Claudia Carlos

Ta prezenterka to rekordzistka. W 2010 roku pracując w TVN Warszawa udało jej się ukryć ciążę aż do 7. miesiąca.

Dorota Gawryluk. Dorota Gawryluk. KAPIF

Dorota Gawryluk

Ciąża Doroty Gawryluk była sporym zaskoczeniem ponieważ dziennikarka w wieku 38 lat miała już dorosłego syna. W piątym miesiącu dziennikarka potwierdziła informacje, że spodziewa się dziecka. Urodziła córeczkę.

Magda Schejbal. Magda Schejbal. EAST NEWS/VIPHOTO

Magda Schejbal

Magda Schejbal jest podobno w siódmym miesiącu ciąży. Informacja ta nie jest jednak jeszcze potwierdzona. Ojcem dziecka jest podobno narzeczony aktorki Sławomir Zięba-Drzymalski, którego poznała pracując w "Szpilkach na Giewoncie".

Anna Mucha. Anna Mucha. KAPIF

Anna Mucha

To już pewne. Anna Mucha jest w ciąży. Poinformował o tym Andrzej Sołtysik pełniący rolę naczelnego informatora ciążowego, który potrafi po jednym spojrzeniu określić czy celebrytka spodziewa się dziecka.

Mucha pojawiła się na Verva Street Racing z zaokrąglonym brzuszkiem w seksownej sukience i butach na wysokim obcasie. Od razu w komentarzach posypały się głosy, że nie powinna się tak ubierać w błogosławionym stanie. Naszym zdaniem nie powinna zakładać na siebie pokutnego wora albo wora na kartofle, bo w ciąży też trzeba być sexy! Plotek trzyma kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Katarzyna Herman. Katarzyna Herman. KAPIF

Katarzyna Herman

O jej ciąży całą Polskę również poinformował Naczelny Ciążowy Informator RP Andrzej Sołtysik. Aż strach pomyśleć, jak by wyglądał szołbiznes bez Sołtysika i jego długiego języka. Wracając do Katarzyny Herman, aktorka opowiadała pewnego dnia w Dzień Dobry TVN o filmie ''Kochaj i tańcz", a kiedy prowadzący wygadał się o jej błogosławionym stanie, w studiu zapadła grobowa cisza.

Katarzyna Bujakiewicz. Katarzyna Bujakiewicz. KAPIF

Katarzyna Bujakiewicz

W 2010 roku aktorka próbowała ukryć ciążę. Na dociekliwe pytania dziennikarzy na początku nie odpowiadała. W piątym miesiącu Bujakiewicz w końcu się przyznała. Ojcem dziecka jest jej partner biznesmen Piotr Maruszewski.

Więcej o: