Alicja Bachleda-Curuś: Od Zosieńki do gwiazdy "X-Factor"

Alicja Bachleda-Curuś podejmuje się nowych projektów.
Alicja Bachleda Curuś Alicja Bachleda Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś wróciła na chwilę do Polski, aby wziąć udział w programie ''X-Factor''. Wiele osób zarzuca jej, że odcina kupony od związku z Colinem Farrellem. Niektórzy mówią, że gdyby nie ten związek, aktorka nie byłaby zapraszana do różnych programów czy konkursów. Nie zapominajmy, że oprócz związku z Colinem, Alicja jest uzdolnioną aktorką. Jakie są jej plany na najbliższą przyszłość? Jaką drogę przeszła?

Alicja Bachleda Curuś Alicja Bachleda Curuś Mat. prasowe

Zaczęło się od "Pana Tadeusza"

Alicję poznaliśmy dzięki roli ''Zosi'' w ''Panu Tadeuszu''. Na swoim koncie ma również kilka piosenek. Oprócz tworzenia muzyki wystąpiła w wielu produkcjach, nie tylko w Polsce ale również w Niemczech i w USA. Za granicą były to przede wszystkim niszowe produkcje. Ukończyła Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku.

ALICJA BACHLEDA & COLIN FARRELL ALICJA BACHLEDA & COLIN FARRELL CAPITAL PICTURES/Kevan Brooks/Admedia/Capital Pictures

Później był Colin

Wokół Alicji zrobiło się bardzo głośno za sprawą romansu z Colinem Farrellem. Uczucie narodziło się na planie filmu ''Ondine''. Owocem związku Alicji i Colina jest Henry Tadeusz. W wywiadzie dla ''Twojego Stylu'', Alicja przyznała, że ciąża nie była planowana.

Fakt, nie planowałam być mamą tak wcześnie. Decyzja zapadła spontanicznie. Z drugiej strony to dowód, że coś tam jest zapisane w przestrzeni dla mnie. I ta zawodowa determinacja, jaką miałam kiedyś, trochę ustąpiła. Pojawiła się chęć stabilizacji. Że trzeba gdzieś zapuszczać korzenie, nie tak: z kwiatka na kwiatek.
 Alicja Bachleda Curuś Alicja Bachleda Curuś Pantene Pro V

Reklamy

Oprócz propozycji filmowych pojawiły się również oferty reklamowe. Alicja jest m.in. twarzą marki Pantene.

 Alicja Bachleda Curuś Kuba Wojewódzki Alicja Bachleda Curuś Kuba Wojewódzki TVN

"X-Factor"

Jakie są plany Alicji na najbliższą przyszłość? Ostatnio wzięła udział w nagraniu do programu "X-Factor". Alicja w parze z Kubą Wojewódzkim wybrała finalistów, którzy wystąpią w programach na żywo. To będzie ciekawe zestawienie. Ona opanowana i delikatna a on nieobliczalny...

Alicja Bachleda-Curuś Alicja Bachleda-Curuś kapif

Wielki powrót

Co będzie później? Jak czytamy w ''Życie na gorąco'' informator gazety mówi:

Alicja wie, że tu w Europie jest bardziej znana niż w Holywood i to tu ma większe szanse na rozwój kariery. Ale boi się, że jej powrót z USA uznany byłby za porażkę. Zwłaszcza teraz, po rozstaniu z Colinem.

Ala wracaj bez skrępowania! Czekamy zawsze z otwartymi ramionami!

Więcej o: