Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Edyta Pazura

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Edyty Pazury.
Edyta Pazura Edyta Pazura forum

Edyta na premierze

Wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Edyty Zając z premiery filmu "Weekend" w reżyseri Cezarego Pazury. Edyta wspierała męża, który zadebiutował jako reżyser. Jak prezentowała się Pazura?

Edyta Pazura Edyta Pazura

Sukienka - minus

Sukienka nie zachwyca. Marszczenia i szwy przypominają wyglądem przerobioną narzutę z sypialni lub zasłonę. Kreacja przyciąga wzrok. Może właśnie o to chodziło. Na pocieszenie dodamy, że kolor jest całkiem, całkiem.

Edyta Pazura Edyta Pazura

Buty - plus

Niewątpliwie buty są największym atutem tej stylizacji. Rockowe szpilki jednak zupełnie nie pasują do powyższej kreacji. Ale nic to. Czerwona podeszwa wskazuje na markę Louboutin, a to mówi samo za siebie.

Edyta Pazura Edyta Pazura

Fryzura - minus

Fryzura na cebulę lub na jakiekolwiek inne warzywo. Rockowo, wieczorowo, ale mimo wszystko niekorzystnie. A Edyta to naprawdę piękna kobieta.

Edyta Pazura Edyta Pazura

Podsumowanie - 10 % dobrego smaku, 90 % kiczu

Reasumując, Edyta tym razem się nie popisała. Gwiazda znana jest z dobrego stylu, a tu nieco za bardzo zaszalała. Przerost formy nad treścią nigdy nie jest wskazany, a w tym przypadku doszło do maksymalnego przekroczenia granicy dobrego smaku.

Więcej o: