Premiera nowego Bonda została przesunięta. Jak zmieniły się jego kochanki? Ursula Andress grała pierwszą, dziś ma 84 lata

Nie ma na świecie chyba nikogo, kto nie obejrzał choć jednego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Do tej pory powstało już 24 serii, a kolejną ujrzymy już niebawem. "Nie czas umierać" miał mieć premierę latem, jednak z powodu pandemii została ona wstępnie przełożona na listopad. Wiemy jednak, że kochankę głównego bohatera zagra obecna dziewczyna Bena Afflecka, Ana de Amas. Jak obecnie wyglądają byłe ukochane Agenta 007. Niektóre panie są nie do poznania.
Izabella Scorupco Izabella Scorupco REUTERS / Instagram

Izabella Scorupco

Nasze zestawienie zaczynamy od urodzonej w Białymstoku Izabelli Scorupco. Polsko-szwedzka aktorka wystąpiła w filmie "Golden Eye". Wcieliła się w Rosjankę Natalię. Gwiazda nadal zachwyca urodą, a kilka miesięcy temu wyszła za mąż. 

Izabella Scorupco z mężem
instagram/izabellascorupco

Ursula Andress Ursula Andress East News

Ursula Andress

Ursula Andress była pierwszą dziewczyną Bonda i zachwyciła świat. Wzdychało do niej wielu mężczyzn. W 1995 została uznana za jedną ze stu "najseksowniejszych gwiazd filmu w historii". Dziś ma 84 lata i nie prowadzi medialnego życia - karierę zakończyła ponad dekadę temu.

 Ursula Andress
Fot. gazeta.pl

Halle Berry Halle Berry AP

Halle Berry

Halle Berry był gwiazda 20. filmu z cyklu o przygodach Agenta 007. Choć już wcześniej była wielką gwiazdą, rola kochanki Bonda przyniosła jej niebywałą sławę i sympatię widzów na całym świecie. Aktorka od lat zachwyca nie tylko urodą, ale i sylwetką. Nie popadła modzie na nadmierne korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej i można rzec, że czas się dla niej po prostu zatrzymał.


fot. 'Die Anothe Day', reż. Lee Tamahori (2002)

Denise Richards Denise Richards Reuters / East News

Denise Richards

Denise Richards zagrała u boku Pierce'a Brosnana w 1999 roku w produkcji "Świat to za mało". Z biegiem lat polubiła medycynę estetyczną i zmieniły jej się rysy twarzy. Dziś przyjaźni się z polską modelką, Joanna Krupą. Jakiś czas temu zostały przyłapane na imprezie.

West Hollywood, CA - Joanna Krupa and Denise Richards pose for pictures after dinner together at Catch in West Hollywood.  Pictured: Denise Richards, Joanna Krupa  BACKGRID USA 15 JANUARY 2020   BYLINE MUST READ: Sifu Bruce Lee / BACKGRID  USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com  UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com  *UK Clients - Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*
WONG / WONG/Backgrid/East News

Famke Janssen Famke Janssen AP / East News

Famke Janssen

Famke Janssen

Actress and presenter Famke Janssen speaks on stage at the 16th annual BAFTA/LA Cunard Britannia awards in Los Angeles November 1, 2007. The awards are given out by the British Academy of Film and Television Arts/Los Angeles (BAFTA/LA) to outstanding talents in the entertainment industry. REUTERS/Mario Anzuoni (UNITED STATES)
Fot. MARIO ANZUONI REUTERS

Maryam d'Abo Maryam d'Abo Maryam d'Abo

Maryam d'Abo

Maryam d'Abo jest brytyjską aktorką, która ma wprawdzie na koncie udział w wielu produkcjach filmowych, jednak żadna nie przebiła "W obliczu śmierci", w której zagrała kochankę Jamesa Bonda.

Maryam d'Abo
Forum