Britney Spears jeszcze niedawno przechodziła poważny kryzys. Po tych zdjęciach widać, że wraca do formy. Ma też nową fryzurę

Paparazzi przyłapali Britney Spears na wakacjach na Hawajach. Księżniczka popu dawno nie wyglądała na tak szczęśliwą.
Britney Spears Britney Spears Clint Brewer / LEGA / Vasquez-Max Lopes / BACKGRID /

It's Britney B*tch

Britney Spears znów nie ma lekko. Na początku tego roku gwiazda odwołała swoją trasę koncertową. Początkowo tłumaczyła się złym stanem zdrowia ojca. Kilka miesięcy później okazało się, że po raz kolejny trafiła do szpitala psychiatrycznego. Wiele wskazuje na to, że Spears powoli wraca jednak do formy.

Britney Spears Britney Spears Forum / Forum, Backgrid USA

Nowa fryzura

Trzeba przyznać, że Britney już dawno nie wyglądała na tak szczęśliwą. Uśmiech nie schodził jej z twarzy. Naszą uwagę zwróciła także nowa fryzura księżniczki popu. Jak widać, gwiazda po latach zrezygnowała z blondu i przefarbowała się.

Britney Spears Britney Spears Forum / Forum, Backgrid USA

Plażowa sylwetka

W ostatnim czasie wokalistka zarzuciła fotoreporterom, jakoby przerabiali jej zdjęcia. Britney stwierdziła, że pogrubiają ją. Rzeczywiście, na Instagramie wygląda ona znacznie szczuplej. Niestety, internauci szybko zauważyli, że bawiła się programem graficznym.

Britney Spears
screen Instagram/britneyspears

My patrzymy na zdjęcia Britney z wakacji na Hawajach i uważamy, że jej ciało wygląda zdrowo, a to przecież najważniejsze.

Britney Spears Britney Spears Instagram/britneyspears

Instagram Britney

Od dłuższego czasu Britney unika wywiadów. Fani czerpią więc wiedzę o życiu swojej idolki z mediów społecznościowych. Spears jest bardzo aktywna na Instagramie. Wielu internautów uważa jednak, że publikowane przez nią posty są wyreżyserowane i nienaturalne.

Britney Spears z partnerem
Instagram/britneyspears

Britney Spears Britney Spears Instagram/britneyspears

Powrót

Mimo że Britney Spears jest w coraz lepszej formie, to nadal nie ma żadnych wieści o jej powrocie. Odwołana trasa koncertowa nie otrzymała nowych dat. Ostatni album gwiazdy został wydany ponad trzy lata temu. Fani są jednak wyrozumiali. Najważniejsze dla nich jest zdrowie i dobre samopoczucie idolki.

Britney Spears na premierze 'Once Upon a Time in Hollywood' Britney Spears na premierze 'Once Upon a Time in Hollywood' Jordan Strauss / AP

Ostatnie wyjście publiczne

W ostatnim czasie Britney Spears bardzo rzadko bywa na salonach. Po raz ostatni zapozowała fotografom w lipcu podczas uroczystej premiery filmu "Pewnego razu... w Hollywood".

Więcej o: