Małgorzata Rozenek skrytykowana za kusą kreację i dekolt na otwarciu sklepu z artykułami dla dzieci. Próbowała się tłumaczyć

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny spotkała się z krytyką. Tym razem poszło o stylizację, w której pojawiła się na otwarciu sklepu z zabawkami dla dzieci. W ten sposób dołączyła do grona gwiazd, które ubrały się nieodpowiednio do okazji. Zobaczcie, kto jeszcze według internautów zaliczył taką wpadkę.
Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan KAPIF.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno pojawiła się na dniu prasowym jednej z marek produkujących artykuły dla dzieci, której jest ambasadorką. Postawiła na bardzo kusą sukienkę. Mini w wiosenny deseń odsłoniła zarówno zgrabne nogi, jak i dekolt. Całość uzupełniły niebieskie szpilki z pomponami oraz kopertówka Balmain, która warta jest niemal sześć tysięcy złotych. Jedna z internautek zarzuciła jej, że ubrała się nieodpowiednio.

Piękna sukienka i pani wygląda zachwycająco, jednak jako iż jest to marka skierowana dla dzieci i do ich mam, to stylizacja troszkę za odważna jak dla mnie - napisała.

Na to odpowiedziała Rozenek:

To nie był pogrzeb.

A Wy co o tym sądzicie?

Kylie Jenner na planie teledysku Kylie Jenner na planie teledysku EAST NEWS

Kylie Jenner

Kylie Jenner rozśmieszyła wielu, gdy kilka lat temu pojawiła się na pustyni... w szpilkach. Chodzenie po piasku w takich butach sprawiało jej wiele trudności. Uratował ją wtedy jeden z członków ekipy technicznej, który nie namyślając się wiele, chwycił 17-letnią wówczas Kylie na ręce. Poniósł ją w stronę Tygi (ówczesnego partnera Kylie), który kręcił wtedy wideoklip do piosenki "Do It Again".

Doda, Andrzej Duda Doda, Andrzej Duda EAST NEWS

Doda

Do historii przeszły już zdjęcia Dody i Andrzeja Dudy z 25-lecia "Super Expressu". Piosenkarka wręczyła prezydentowi tort w bardzo kusej kreacji. Najciekawiej było, gdy się odwróciła. Okazało się, że ma nieosłonięte pośladki. W rozmowie z RMF FM skomentował to ówczesny rzecznik prasowy prezydenta, Marek Magierowski.

Pan Prezydent stwierdził, że tort był naprawdę pyszny, ale myślę, że pani Dorota powinna ubierać się nieco cieplej, bo idą mrozy - usłyszeli zdumieni słuchacze rozgłośni. - Oczywiście znaliśmy scenariusz, ale nie wszystko da się przewidzieć. Wręczenie przez Dodę kawałka tortu panu prezydentowi, pani prezydentowej nie było planowane - dodał.

Do tej pory Andrzeja Duda i Doda są hitem internetu.

Doda, Andrzej Duda
EAST NEWS

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek na weselu Mai Bohosiewicz Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek na weselu Mai Bohosiewicz Screen / Instagram / Olga Frycz

Olga Frycz

Od dawna trwa dyskusja, czy zaproszone na wesele kobiety mogą zakładać czarne kreacje. Jest to trudny temat, a głosów za i przeciw jest mniej więcej tyle samo. Olga Frycz wywołała burzę w komentarzach na Instagramie, gdy pojawiła się na ślubie Mai Bohosiewicz w ciemnym komplecie. Przez wiele internautek została skrytykowana, a jej strój został uznany za nieodpowiedni do tej okazji. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

Orły 2019 Orły 2019 KAPIF.pl

Paulina Koziejowska

Paulina Koziejowska podczas tegorocznej gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych pojawiła się w zupełnie nietrafionej kreacji. Wybrała białą, asymetryczną suknię upstrzoną różowymi i czerwonymi kwiatami. Dominowały i kwiaty, i falbany, w których wyglądała niezbyt elegancko jak na tak prestiżową imprezę. Do zwiewnej sukienki dobrała neonową, żółtą torebkę, a także pastelowe sandałki na szpilce. Ta stylizacja zdecydowanie bardziej pasowałaby na wakacyjną imprezę niż na czerwony dywan.

Koziejowska Paulina2019-03-25
KAPIF.pl

Leszek i Aleksandra Miller Leszek i Aleksandra Miller EAST NEWS

Aleksandra Miller

Aleksandra Miller, żona Leszka Millera, w 2002 roku zaliczyła prawdziwą wpadkę. Powitała wtedy japońską parę cesarską w kreacji, na której na nadruk składały się różowe napisy "sexy", "cute" (urocza), "romance" (romans), "love" (miłość), "pink" (róż) i "pretty" (śliczna).

Leszek i Aleksandra Miller
EAST NEWS

Melania Trump w kurtce 'I really don't care, do u?' odwiedziła w czwartek dzieci imigrantów w ośrodku odosobnienia w Teksasie Melania Trump w kurtce 'I really don't care, do u?' odwiedziła w czwartek dzieci imigrantów w ośrodku odosobnienia w Teksasie Fot. Andrew Harnik / AP Photo

Melania Trump

Do jednej z największych modowych gaf Melanii Trump niewątpliwie należy ta, którą zaliczyła podczas spotkania z dziećmi imigrantów. Pojawiła się w zielonej kurtce, na której znalazł się napis: "I really don't care, do u?", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "Mam to gdzieś, a wy?". Głos w tej sprawie zabrała później Stephanie Griffith, rzeczniczka pierwszej damy USA.

To po prostu kurtka. Nie ma na niej żadnego ukrytego przekazu. Po tak ważnej wizycie w Teksasie mam nadzieję, że media nie będą skupiać się na garderobie pierwszej damy - powiedziała.

Melania Trump w kurtce 'I really don't care, do u?' odwiedziła w czwartek dzieci imigrantów w ośrodku odosobnienia w Teksasie
Fot. Andrew Harnik / AP Photo

Julia Kamińska Julia Kamińska KAPIF.pl

Julia Kamińska

Julia Kamińska w 2017 roku nie dostosowała się do motywu przewodniego, który obowiązywał na pokazie kolekcji Roberta Kupisza "Desert" na sezon wiosna/lato 2018. Projektant chciał wprowadzić gości w klimat gorących, pustynnych piasków. Aktorka jednak zignorowała jego zalecenia i pojawiła się w czarnej, krótkiej, przylegającej do ciała sukience, która miała długie rękawy z wstawkami z siatki.

Więcej o: