Kurdej-Szatan pije drinki, a Urbańska wygina się na plaży. Te gwiazdy spędziły Wielkanoc w ciepłych krajach

Nie wszystkie gwiazdy spędziły Wielkanoc w Polsce. Niektórzy te kilka dni wolnego wykorzystali na szybkie wakacje i udali się w różne zakątki świata. Kuba Wojewódzki odwiedził Grecję, Barbara Kurdej-Szatan spędziła urlop na Gran Canarii. Kto jeszcze i gdzie się wybrał? Zobaczcie.
Barbara Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan Instagram.com/ kurdejszatan

Wyspy Kanaryjskie

Barbara Kurdej-Szatan niedawno mówiła, że planuje wyrwać się na zasłużony odpoczynek po miesiącach intensywnej pracy. Święta wykorzystała więc na wyjazd z mężem. Wybrali Wyspy Kanaryjskie. Na Instagramie jej męża, Rafała, możemy zobaczyć, jak spędzają czas na plaży i piją drinki. Oprócz tego zwiedzali, a największe wrażenie na aktorce zrobiła zwłaszcza Gran Canaria.

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki Instagram.com/ kuba_wojewodzki_official

Brak pogody

Z Polski wyjechał także Kuba Wojewódzki, który tym razem wybrał Grecję. Głównie zwiedzał, pojawił się na Akropolu.

#czas##surferów????????

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) Kwi 1, 2018 o 7:50 PDT

Renata Kaczoruk Renata Kaczoruk Instagram.com/ renul_ka

Zakochani w Grecji

Ukochanemu towarzyszyła Renata Kaczoruk. Modelka mogła się wybrać na szybkie wakacje, gdyż w piątek nie emitowano odcinka programu "Taniec z Gwiazdami", w którym bierze udział. Kilka dni urlopu dobrze jej zrobi i nabierze sił do dalszych treningów.

Leszek Stanek Leszek Stanek Instagram.com/ leszek_stanek

Życzenia z zagranicy

Grecję wybrał także Leszek Stanek. Za pośrednictwem Instagrama złożył internautom życzenia:

Kochani wesołych jajeczek Wam życzę i dużo miłości bo miłość jest najfajniejsza na świecie i jest totalnie za darmo - napisał pod zdjęciem.
Julia Kamińska Julia Kamińska Instagram.com/ _julia_kaminska_

Kuba z ukochanym

Na rajskich wakacjach na Kubie od pewnego czasu przebywa Julia Kamińska. Na Instagramie pojawia się wiele zdjęć, na których możemy podziwiać piękne widoki i boską figurę aktorki. Towarzyszy jej partner, Piotr Jasek, którego dopiero teraz zdecydowała się pokazać.

Julia Kamińska na wakacjach na Kubie
Instagram / Julia Kamińska

Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch Instagram.com/ewabilanstoch/

Rzymskie wakacje

Na zasłużony odpoczynek po fenomenalnych sezonie udał się także Kamil Stoch z żoną. Dzięki InstaStories Ewy Bilan-Stoch możemy zobaczyć, że małżonkowie głównie zwiedzają miasto. I świetnie się przy tym bawią!

Joanna Racewicz Joanna Racewicz Instagram.com/ joannaracewicz

"Czujesz i wiesz, że Twoją drogą jest Ziemia Obiecana"

Także Joanna Racewicz postanowiła naładować baterie za granicą. Po ciężkich przeżyciach związanych z zakończeniem pracy w TVP szuka spokoju razem z synem, Igorem, w Izraelu. Miejsce to napawa ją nadzieją i skłania do refleksji, którymi dzieli się na Instagramie.

Syn. Moja motywacja, nadzieja, siła, moja miłość. To dla Niego zbudowałam nowy świat, kiedy w gruzy posypał się nasz stary porządek, w którym była mama, był Tata i pełny Dom. To z Jego powodu wstaję po każdej porażce. To dla Niego noszę wysoko głowę i nie pozwolę, żeby ktokolwiek pomyślał, że można mi to zabrać. Wiara, nadzieja i miłość wyznaczają drogę. Będę, Synku, mocno trzymać Cię za rękę. Bo jestem, nawet, kiedy mnie nie ma. Tak, jak powtarzał Twój Tata - napisała pod jednym z nich. 
Hyży Hyży Instagram.com/grzegorzhyzy/?hl=pl

Słońce, plaża

Agnieszka i Grzegorz Hyży przebywają na Malediwach. Oddają się relaksowi na plaży, a prezenterka chwali się świetną figurą.

Agnieszka Hyży
Instagram/grzegorzhyzy

Piotr Czaykowski Piotr Czaykowski Instagram.com/ piotrczaykowski

Muskuły w Dubaju

Ku uciesze fanek Piotra Czaykowskiego na jego profilu od kilku dni pojawiają się jego zdjęcia z plaży. Celebryta przebywa w Dubaju, gdzie oddaje się słodkiemu lenistwu. Oj, te widoki robią wrażenie!

#alleluja

Post udostępniony przez Piotr Czaykowski (@piotrczaykowski) Kwi 1, 2018 o 5:27 PDT

Natasza Urbańska Natasza Urbańska Instagram.com/ nataszaofficial

Słodkie lenistwo

Natasza Urbańska pokazuje świetną figurę na plaży. Nie zdradziła jednak, gdzie przebywa. Ale my i tak mimo wszystko zazdrościmy!

A Wy jak spędzacie Wielkanoc?