Miley Cyrus i Liam Hemsworth znowu razem? Ich nowe zdjęcia zachwycają. Nie tylko oni rozstali się i wrócili do siebie. Kto jeszcze?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth najwyraźniej nie mogą żyć bez siebie. Ich nowe zdjęcia zachwycają. Nie tylko oni jednak nie potrafili się definitywnie rozstać. Gwiazd, które odeszły do siebie, ale potem powróciły, jest więcej. Zobaczcie, kto jeszcze.
Miley Cyrus Miley Cyrus Buckner/Variety/REX/Shutterstock / *Buckner/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Miley Cyrus i Liam Hemsworth znowu są razem? Ich pierwsze od 3 lata wspólne publiczne zdjęcia zdają się to potwierdzać! Oboje pojawili się na imprezie wydanej z okazji okładki "Variety" z Cyrus na okładce.

W 2013 roku para była ze sobą już 4 lata, nawet zaręczyli się i wszystko wskazywało na to, że wezmą ślub, ale we wrześniu zaręczyny zostały zerwane. To ponoć rozstanie miało być inspiracją dla Hemswortha do napisania piosenki "Wrecking Ball".

12/11/2011 - Miley Cyrus and Liam Hemsworth - 2011 CNN Heroes: An All-Star Tribute - Arrivals - Shrine Auditorium - Los Angeles, CA, USA - Keywords: Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Koi Sojer / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1Koi Sojer / PR Photos / Koi Sojer / PR Photos

Pierwsze informacje, że mogą wrócić do siebie, pojawiły się w kwietniu 2015 roku. Już wtedy Hemsworth mówił, że wciąż kocha Cyrus. Para nawet spędziła razem ostatniego Sylwestra.

Ich znajomi nie byli zaskoczeni, że spędzili Sylwestra razem - do swoich żyć nawzajem wrócili już jesienią zeszłego roku. Miley nie używa jeszcze wobec niego określenia "chłopak", ale stanowczo przekroczyli już "strefę przyjaźni". Oni nigdy tak naprawdę nie przestali się kochać - donosił "TMZ".

Teraz widać, że stara miłość nie zardzewiała!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor KAPIF.pl

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

26 grudnia 2014 Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub po 11 latach nie zawsze idealnego związku. Para poznała się na planie serialu "M jak miłość" i - całkiem filmowo - była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dowbor przyszedł zrobić wywiad z Koroniewską i...

Aż mu się zaświeciły. Widać było, że mu się spodobała - wspominała w rozmowie z "Party" osoba z produkcji serialu.

 

Joanna Koroniewska,Maciej DowborKapif

 

W 2009 roku urodziła im się córka Janina, a para przeprowadziła się z mieszkania na Żoliborzu do większego apartamentu. Byli jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie, dlatego z ogromnym zaskoczeniem przyjęto w 2012 roku wiadomość o kryzysie. Media donosiły, że Dowbor zasugerował Koroniewskiej tuż przed świętami Bożego Narodzenia, że powinni od siebie odpocząć. Aktorka zabrała 3-letnią wówczas Janinę i wyjechała do przyjaciółki w góry. Wigilię spędzili osobno.

Chodziły też plotki, że Dowbor spotyka się z prawniczką Anną z Krakowa. Romans ten zakończył się jednak po kilku miesiącach i w sierpniu 2012 roku Dowbor i Koroniewska wrócili do siebie. Żadne z nich nie komentowało potem rozstania, ale widać było, że byli bardzo szczęśliwi.

Ta cała historia w końcu powinna zakończyć się ślubem. Po tym, co przeszli, już chyba tylko taki happy end wchodziłby w grę. Znów mogą rozmawiać ze sobą od rana - mówiła wtedy osoba z ich otoczenia w rozmowie z "Fleszem".

Pod koniec ubiegłego roku Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor faktycznie wzięli ślub.

 

Joanna Koroniewska i Maciej DowborKAPIF.pl

Michał Chorosiński i Dominika Figurska Michał Chorosiński i Dominika Figurska Kapif

Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Dominika Figurska i Michał Chorosiński są małżeństwem od 2001 roku. Obecnie są szczęśliwi, mają piątkę dzieci, jednak na pewnym etapie wspólnej drogi ich związek niemal legł w gruzach. Figurska coraz więcej czasu spędzała poza domem. Czas dzieliła pomiędzy teatr i plan filmowy, dla męża praktycznie go nie miała w ogóle. W pewnym momencie wydawało się, że ich małżeństwa nic już nie uratuje. Ona wdała się w romans z kompozytorem Tomaszem Hynkiem, on również zaczął układać sobie życie z inną kobietą. Zaplanowali nawet rozwód, ale rychło przyszło opamiętanie.

Dzisiaj Dominika Figurska powtórne połączenie się z mężem traktuje w kategoriach cudu. Oboje zapragnęli podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi, wzięli udział w akcji "Wierność jest sexy. Spotkała ich za to fala krytyki.

Tak. Dostało mi się. Bo jak "jawnogrzesznica" ma czelność mówić o wierności? Otóż ma czelność, a nawet pełne prawo. Bo zasmakowała jednego i drugiego: życia w czystości, wierności oraz zdrady. I już z doświadczenia wie, co dobre. Więc z pełną świadomością mówię: "wierność jest sexy". Uwierzcie i uczcie się na "moich błędach". Natomiast jeśli kogoś aureolka zbyt mocno uciska, tak że aż kamyczkiem musi rzucić w grzesznika, niech się zastanowi trochę... Ja już wiem, że Pan Bóg lubi uczyć pokory - mówiła Figurska w rozmowie z serwisem Gosc.pl.

 

Dominika Figurska, Michał Chorosiński.Kapif

Krzysztof Krawczyk z żoną Ewą Krzysztof Krawczyk z żoną Ewą KAPIF.pl

Ewa i Krzysztof Krawczykowie

Krzysztof Krawczyk aż trzy razy brał ślub ze swoją obecną żoną, Ewą. Pierwszy raz pobrali się w 1985 roku w USA, jednak po przyjeździe do Polski musieli powtórzyć ceremonię, ponieważ tamten ślub w naszym kraju był nieważny.

W 2002 roku gruchnęła wieść, że znany muzyk rozwodzi się - i to nie z własnej inicjatywy.

Pozew o rozwód wniosła Ewa. Dostała rzekome dowody mojej zdrady i dała im wiarę. Przy dzisiejszym rozwoju techniki niewinny człowiek może otrzymać dowody, że kogoś zabił. To co za problem spreparować fałszywkę, że zdradziło się żonę? Źli ludzie mogą zniszczyć wszystko - mówił artysta w rozmowie z "Galą".

Szczęśliwie udało się wszystko wyjaśnić i Krzysztof i Ewa Krawczykowie po raz trzeci połączyli się ze sobą węzłem małżeńskim.

 

Krzysztof Krawczyk z żoną EwąKAPIF.pl

Krzysztof Krawczyk z żoną EwąKAPIF.pl

Tomasz Kujawski i Urszula Tomasz Kujawski i Urszula KAPIF.plCCm

Urszula i Tomasz Kujawski

Urszula miała niespełna 25 lat, kiedy związała się z 7 lat od niej starszym gitarzystą Stanisławem Zybowskim. Tę miłość przerwała śmierć Zybowskiego, który przegrał walkę z rakiem. Niespełna półtora roku później okazało się, że Urszula jest w ciąży z młodszym od niej o 2 dekady Tomaszem Kujawskim, dźwiękowcem z jej ekipy. Urodził im się syn Szymon.

Niestety, Tomasz był uzależniony od narkotyków. Urszula, w trosce o siebie i synów (z Zybowskim również miała syna), postanowiła wyprowadzić się od ukochanego. Terapia szokowa zadziałała. Tomasz Kujawski wyszedł z nałogu i poszedł nawet na studia. Urszula w końcu uznała, że może do niego bezpiecznie wrócić.

 

Tomasz Kujawski i UrszulaKAPIF.pl

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński Edyta Herbuś i Mariusz Treliński KAPIF.pl

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński poznali się na castingu do "Traviaty", którą Treliński reżyserował w 2010 roku. Parze nie przeszkadza różnica wieku wynosząca 19 lat (o tyle Treliński jest starszy od tancerki). Jednak w 2012 roku ich związek przeszedł potężny kryzys, w wyniku którego na jakiś czas rozstali się. Inicjatywa miała wyjść od Trelińskiego.

Mariuszowi coraz częściej przeszkadzał celebrycki tryb życia Edyty. On ma dość zainteresowania mediów bo uważa, że szkodzi to jego pracy. Stwierdził, że Edyta jak na swój wiek zachowuje się mało poważnie i kobieco. Trelińskiemu zaczęło przeszkadzać to, że Edyta namawiała go na ślub i dzieci. On ma już syna z pierwszego związku i nie chce już zakładać rodziny. Ślub i dzieci to ostatnia rzecz jaką planuje - donosił wtedy informator "Faktu".

Nazwisko Trelińskiego łączono wtedy z nazwiskiem Oli Chaberek - dawnej wielkiej miłości reżysera. Ostatecznie jednak Herbuś i Treliński wrócili do siebie i są ze sobą po dziś dzień.

 

Edyta Herbuś i Mariusz TrelińskiKAPIF.pl

Justin Timberlake i Jessica Biel Justin Timberlake i Jessica Biel PacificCoastNews / PacificCoastNews/EAST NEWS

Jessica Biel i Justin Timberlake

Jeszcze we wrześniu wydawało się, że Jessica Biel i Justin Timberlake rozstaną się, o czym informowały zagraniczne media. Czarę goryczy przelało ponoć to, że aktorka została sfotografowana w dwuznacznych okolicznościach z innym mężczyzną.

Jessica nie może już być dłużej Panią Timberlake, zwłaszcza, że Justin robi i ma, co chce - zdradzał wtedy informator magazynu "Star".

Na szczęście okazało się, że para zażegnała kryzys, ale nie była to pierwsza sytuacja, kiedy ich więź znalazła się na krawędzi rozpadu. W 2011 roku para oficjalnie ogłosiła zakończenie związku.

To był ich wspólna decyzja, postanowili się rozejść i pójść dalej własnymi drogami - powiedział informator magazynowi PEOPLE.

Powód? Ponoć rozliczne romanse Justina Timberlake'a. Jak się jednak okazało, decyzja o rozstaniu się była stanowczo przedwczesna. Na szczęście. A zdjęcia, które tu widzimy, zrobiono zaledwie kilka dni temu. Czy tak wygląda para, która się rozstaje?

 

158333, Jessica Biel and Justin Timberlake Attended The Book of Love Premiere in New Orleans, LA on October 15, 2016. The Book of Love stars Jessica Biel, Jason Sudeikis and Maisie Williams and is directed by Bill Purple. Justin Timberlake served as music supervisor for the movie soundtrack. new Orleans, Louisiana - Saturday October 15, 2016. Photograph: ?? , PacificCoastNews. Los Angeles Office (PCN): +1 310.822.0419 UK Office (Photoshot): +44 (0) 20 7421 6000 sales@pacificcoastnews.com FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGEPacificCoastNews / PacificCoastNews/EAST NEWS

Księżna Kate i książę William Księżna Kate i książę William DARREN STAPLES / REUTERS / REUTERS

Księżna Kate i książę William

Czy ktoś jeszcze dzisiaj pamięta o takich niesłychanych rzeczach? Księżna Kate i książę William to jedna z najbardziej lubianych par nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w całym zachodnim świecie. Są szczęśliwi, kochają się i mają dwójkę dzieci. Tymczasem nawet oni musieli na jakiś czas od siebie odpocząć.

 

Kate Middleton, książę Williameastnews

Książę William i przyszła księżna Kate poznali się w 2002 roku na uniwersytecie St. Andrews, gdzie oboje studiowali. Ślub byłby mezaliansem - dotąd żaden z członków rodziny królewskiej nie wziął za żonę "dziewczyny z ludu", bez błękitnej krwi w żyłach. Ponoć sama królowa Elżbieta robiła wszystko, żeby wnuk nie ożenił się z dziewczyną, która nie jest arystokratką.

 

I stało się. Kate i William nie wytrzymali presji otoczenia i mediów. Wiosną 2007 roku Pałac poinformował, że związek księcia Williama z Kate Middleton odszedł do historii.

Na szczęście historia kołem się toczy i oboje wrócili do siebie. Co było dalej, wszyscy wiemy: zaręczyny, ślub, książę George, księżniczka Charlotte.

 

Britain's Prince William, Catherine, Duchess of Cambridge, Prince George and Princess Charlotte board a floatplane for their official departure from Canada in Victoria, British Columbia, Canada, October 1, 2016. REUTERS/Chris WattieCHRIS WATTIE / REUTERS / REUTERS

Megan Fox i Brian Austin Green Megan Fox i Brian Austin Green Insidefoto / PR Photos / Insidefoto / PR Photos

Megan Fox i Brian Austin Green

Megan Fox i Brian Austin Green rozstawali się dwukrotnie. Za pierwszym razem nie byli jeszcze małżeństwem. Ponoć wtedy problemem była młodość i temperament Megan, która uważała, że jest jeszcze za młoda na stabilizację (w chwili poznania Greena miała zaledwie 18 lat. On - 30). Wytrzymali bez siebie aż rok, a potem, w 2010 roku, zeszli się na nowo i już miesiąc później byli małżeństwem.

Megan Fox, Brian Austin Green.FORUM

Małżeństwu najpierw urodziło się jedno dziecko, a potem drugie. Oboje wydawali się być szczęśliwi i bardzo zakochani w sobie. Dlatego tak wielkim zaskoczeniem była informacja o rozstaniu, która dotarła do mediów w 2015 roku.

Megan i Brian rozstali się. Decyzję o tym podjęli 6 miesięcy temu - pisał wtedy "Us Weekly".

To miał być definitywny koniec związku z 11-letnim stażem, ale para wróciła do siebie. Wkrótce też urodził im się trzeci syn. I na razie nic nie wskazuje, żeby ich związek miał się rozpaść.

 

*EXCLUSIVE* **SHOT ON 1/11/15** *WEB EMBARGO UNTIL 10:00 AM PST ON 01/15/14, MUST CALL FOR PRICING* Hawaii, HI - Megan Fox and her husband Brian Austin Green flaunt their perfect beach bodies wearing their swimsuits during a day out in paradise. The couple enjoyed some quality time together, away from their two sons, and had some laughs while they played around in the beautiful blue waters of Hawaii. Megan looked amazing in a tiny brown bikini, making it hard to believe she gave birth to her second child last February. AKM-GSI     January 14, 2015  To License These Photos, Please Contact : Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 423-9397 steve@akmgsi.com sales@akmgsi.com or Maria Buda (917) 242-1505 mbuda@akmgsi.com ginsburgspalyinc@gmail.comForum

Romain Zago i Joanna Krupa Romain Zago i Joanna Krupa Instagram.com/romainzago

Joanna Krupa i Romain Zago

Kiedy Joanna Krupa poznała Romaina Zago, właściciela ekskluzywnego klubu w Miami Beach, od razu wiedziała, że kiedyś zostanie jej mężem. Para była jednak ze sobą już 5 lat, kiedy w 2012 roku media obiegła informacja, że ich związek zakończył się.  Ponoć to polska modelka i gwiazda "The Real Housewives of Miami" postanowiła odejść.

Mam go dość. Ponoć kocha mnie na zabój, chce być ze mną, ale z jakiegoś powodu nie chce się zaangażować na 100 procent - czytamy jej ówczesną wypowiedź w serwisie Hollywoodlife.

Para wróciła do siebie zaledwie po 2,5-tygodniowej rozłące, co pozwoliło mediom domniemywać, że był to zręcznie zaplanowany zabieg marketingowy.

Chodzi o to, że nie możemy żyć bez siebie. 2,5 tygodnia bez siebie... byłam załamana - wyznała gwiazda.

W 2013 roku Joanna Krupa i Romain Zago wzięli ślub i od tej pory regularnie możemy oglądać na przykład takie ich zdjęcia.

 

Romain Zago, Joanna KrupaInstagram.com/romainzago

Karolina Ferenstein - Kraśko, Piotr Krasko Karolina Ferenstein - Kraśko, Piotr Krasko WBF

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko - trudno sobie wyobrazić, żeby nie byli razem, jednak w 2013 roku ich małżeństwo przeżyło poważny kryzys.

Piotr i Karolina zrozumieli, że ich związku nie da się uratować. Chcą jednak rozstać się w zgodzie, głównie ze względu na synów - mówił wtedy znajomy pary w rozmowie z "Na żywo".

 

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-KraśkoKapif

 

Powodem kryzysu w związku Kraśków miał być romans dziennikarza z Małgorzatą Rozenek, zresztą bliską przyjaciółką Karoliny Ferenstein. Plotki o romansie zresztą nigdy nie zostały potwierdzone, choć parę często widywano razem.

 

Małgorzata Rozenek, Piotr KraśkoŻycie na gorąco

Szczęśliwie, Piotr Kraśko i Karolina Fertenstein-Kraśko wrócili do siebie i tworzą obecnie szczęśliwą rodzinę. Mają trójkę dzieci.

Więcej o: