"Taniec z Gwiazdami" rusza za tydzień, ale pary już pokazały, co potrafią. Zobacz, jak wypadły na konferencji Polsatu. Mamy wideo!

W piątek 5 września rusza kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Na czwartkowej konferencji ramówkowej Polsatu nie zabrało więc wszystkich dwunastu par, które zawalczą o Kryształową Kulę. Uczestnicy nowej edycji "TzG" po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem. Tego wieczoru zaprezentowali też na parkiecie swoje umiejętności taneczne i razem pozowali do zdjęć. Zobaczcie wszystkie pary nowej edycji "Tańca z Gwiazdami".
Marcelina Zawadzka, Rafał Maserak Marcelina Zawadzka, Rafał Maserak KAPiF

Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak

Miss Polski wystartuje w "Tańcu z Gwiazdami" z wyjątkowo pewnej pozycji. Panuje bowiem przekonanie o tym, że nazwisko Maserak prawie zawsze "gwarantuje" wysoką lokatę w tanecznym show. Rafał Maserak w poprzedniej edycji wytańczył sobie z Joanną Moro drogę do finału, a wcześniej z Małgorzatą Foremniak także zajął drugie miejsce. Z Anną Muchą i Julią Kamińską sięgnął po Kryształową Kulę.

Rafał Maserak, Marcelina ZawadzkaKAPiF

Marta Wierzbicka, Łukasz Czarnecki Marta Wierzbicka, Łukasz Czarnecki KAPiF

Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki

Aktorka znana jest przede wszystkim z serialu "Na Wspólnej" i oczywiście z niezapomnianej, kontrowersyjnej sesji dla "Playboya", o której mówiła cała Polska. Łukasz Czarnecki to profesjonalny tancerz, który w poprzednich edycjach programu partnerował m.in. Tamarze Arciuch czy Oldze Bołądź. Prywatnie jest związany z o 5 lat starszą od siebie, wielokrotną miss, Francys Barrazą Sudnicką, z którą ma 4-letnią córkę.

Marta Wierzbicka, Łukasz CzarneckiKAPiF

Agnieszka Kaczorowska, Rafał Maślak Agnieszka Kaczorowska, Rafał Maślak KAPiF

Agnieszka Kaczorowska i Rafał Maślak

Serialowa Bożenka z "Klanu" tańczy w parze z misterem Polski. Kaczorowska jest zawodową tancerką i od lat startuje w profesjonalnych turniejach tanecznych. W "Tańcu z Gwiazdami" nie będzie więc występować w roli gwiazdy, a trenerki Rafała Maślaka, który szturmem podbija polski show-biznes.

Agnieszka Kaczorowska, Rafał MaślakKAPiF

Honorata Skarbek, Kamil Kuroczko Honorata Skarbek, Kamil Kuroczko KAPiF

Honorata Skarbek i Kamil Kuroczko

Co prawda otrzymała propozycję wzięcia udziału w programie już w poprzedniej edycji, ale na występ zdecydowała się dopiero teraz. We wrześniu na parkiecie piosenkarka Honorata "Honey" Skarbek zaszaleje w ramionach Kamila Kuroczko, który również debiutuje w programie. Kuroczko jest profesjonalnym tancerzem z klasą taneczną A, specjalizującym się w stylu latino.

Honorata Skarbek, Kamil KuroczkoKAPiF

Nina Tyrka, Marcin Miller Nina Tyrka, Marcin Miller KAPiF

Marcin Miller i Nina Tyrka

Król disco polo zatańczy w parze z Niną Tyrką, która w poprzednich edycjach partnerowała m.in. Piotrowi Gruszce. Mimo że piosenkarz występuje na scenie już od 23 lat, wyczerpujące treningi z profesjonalną tancerką dały mu się we znaki. Miller zapewniał jednak, że zamierza się dobrze bawić w programie i jeśli się uda, wygrać go.

Marcin Miller, Nina TyrkaKAPiF

Mateusz Banasiuk, Hanna Żudziewicz Mateusz Banasiuk, Hanna Żudziewicz KAPiF

Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz

Znany z "Na Wspólnej" i "M jak Miłość" aktor Mateusz Banasiuk wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" z Hanną Żudziewicz. Będzie to również telewizyjny debiut polskiej profesjonalnej tancerki standardowej.

Mateusz Banasiuk, Hanna ŻudziewiczKAPiF

Agnieszka Sienkiewicz, Stefano Terrazzino Agnieszka Sienkiewicz, Stefano Terrazzino KAPiF

Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terazzino

Znana z serialu "M jak Miłość" aktorka Agnieszka Sienkiewicz pokaże się na parkiecie w towarzystwie Stefano Terrazzino. Tancerz wcześniej trenował m.in. z Anetą Zając, którą doprowadził aż do zwycięskiego finału. Co więcej, Stefano sięgnął po wygraną już trzy razy. Główną nagrodę zdobył również z Agatą Kuleszą i Kingą Rusin. Z Katarzyną Glinką i Justyną Steczkowską znalazł się w finale show, a z Kasią Tusk zajął trzecie miejsce.

Agnieszka Sienkiewicz, Stefano TerrazzinoKAPiF

Anna Wyszkoni, Jan Kliment Anna Wyszkoni, Jan Kliment KAPiF

Anna Wyszkoni i Jan Kliment

Znana piosenkarka była chyba jednym z największych zaskoczeń najnowszej edycji programu. Partnerować jej będzie doświadczony tancerz Jan Kliment, który w poprzednich edycjach występował w parze m.in. z Edytą Górniak i Natalią Siwiec. Kliment i jego towarzyszki często trafiały na podium - z Nataszą Urbańską udało mu się zająć drugie miejsce, a z Katarzyną Grocholą, Weroniką Marczuk i Edytą Górniak trzecie.

Jan Kliment, Anna WyszkoniKAPiF

Artur Dziurman, Valeriya Zhuravlyova Artur Dziurman, Valeriya Zhuravlyova KAPiF

Artur Dziurman i Valeriya Zhuravlyova

50-letni polski aktor, który ostatnio występował m.in. w serialach "Na krawędzi" i "To nie koniec świata" również zatańczy we wrześniu w programie Polsatu. Na parkiecie towarzyszyć mu będzie ukraińska tancerka, znana na przykład z "Got To Dance", Valeriya Zhuravlyova.

Artur Dziurman, Valeriya ZhuravlyovaKAPiF

Joanna Orleańska, Przemysław Modrzyński Joanna Orleańska, Przemysław Modrzyński KAPiF

Joanna Orleańska i Przemysław Modrzyński

Aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z seriali "Szpilki na Giewoncie" i "Złotopolscy", zatańczy z debiutującym w programie "Taniec z Gwiazdami" Przemysławem Modrzyńskim. Profesjonalny tancerz prywatnie związany jest z Valeriyą Zhuravlyovą.

Joanna Orleańska, Przemysław ModrzyńskiKAPiF

Misiek Koterski, Janja Lesar Misiek Koterski, Janja Lesar KAPiF

Misiek Koterski i Janja Lesar

Znany z ostrego języka i niekonwencjonalnych zachowań Misiek Koterski zatańczy w parze z Janją Lesar. Specjalizująca się w tańcach latynoamerykańskich tancerka występowała w poprzednich edycjach m.in. z Bilguunem Ariunbaatarem i Dawidem Kwiatkowskim. Z pierwszym udało jej się zająć drugie miejsce, a z piosenkarzem zdobyła brąz.

Misiek Koterski, Janja LesarKAPiF

Jan Mela, Magdalena Soszyńska Michno Jan Mela, Magdalena Soszyńska Michno KAPiF

Jan Mela i Magdalena Soszyńska-Michno

Niepełnosprawny podróżnik i zdobywca biegunów Jan Mela spróbuje swoich sił na parkiecie w parze z Magdaleną Soszyńską-Michno. Poprzednio profesjonalna tancerka i posiadaczka najwyższej międzynarodowej klasy "S" w stylu latynoamerykańskim i standardowym występowała razem z Jackiem Rozenkiem.

Jan Mela, Magdalena Soszyńska-MichnoKAPiF