Doda zaczęła imprezę w sukience z połamanych płyt CD, ale się przebrała. Obejrzeć jej DVD przyszli przyjaciele-celebryci

We wtorek w warszawskim kinie Luna odbyła się długo oczekiwana przez fanów Dody premiera jej koncertowego DVD nagranego podczas trasy Fly High Tour. Na imprezę wpadło też kilka twarzy znanych z pierwszych stron gazet.
Doda Doda Kapif

Doda

W takim stroju Doda wyskoczyła z pudła, w którym przywieźli ją strażacy. Sukienka gwiazdy zrobiona jest z kawałków połamanych płyt CD. Oryginalna, błyszcząca, ale raczej niemożliwe, by kreacja była również wygodna. Doda nie została w niej zresztą długo.

DodaKapif

Kate Rozz Kate Rozz Kapif

Kate Rozz

Ta przyjaźń nadal nas zaskakuje. Kate Rozz i Doda spotykają się zawsze, gdy ta pierwsza jest akurat w kraju.

Kate RozzKapif

Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski Kapif

Dawid Kwiatkowski

Zobaczyć DVD koncertowe Dody przyszedł idol nastolatek, nazywany polskim Justinem Bieberem, Dawid Kwiatkowski.

Doda Doda Kapif

Doda

Doda przebrała się w dużo wygodniejszy zestaw. Czarną marynarkę ze swoim zdjęciem na plecach oraz ultra krótkie bawełniane szorty, które odsłaniały pupę gwiazdy.

DodaKapif

Tomasz Lubert z żoną Ewą Tomasz Lubert z żoną Ewą Kapif

Tomasz Lubert z żoną Ewą

Na imprezę wpadł wieloletni przyjaciel Dody, Tomek Lubert z żoną Ewą. Doda była świadkiem na ich ślubie.

Paweł Rabczewski i Wanda Rabczewska Paweł Rabczewski i Wanda Rabczewska Kapif

Paweł Rabczewski i Wanda Rabczewska

Obecni byli oczywiście również rodzice piosenkarki.

Doda Doda Instagram.com

Doda

Po imprezie szczęśliwa Doda opublikowała na Instagramie zdjęcie, pod którym podziękowała wszystkim obecnym za wsparcie i świetną zabawę.

I już pooooooo. Dziękuje za wszystko fanom, ekipie, mediom i najbliższym. Była moc! - napisała pod fotką.
Więcej o:
Komentarze (6)
Doda zaczęła imprezę w sukience z połamanych płyt CD, ale się przebrała. Obejrzeć jej DVD przyszli przyjaciele-celebryci
Zaloguj się
 • miniomkowa

  Oceniono 36 razy 10

  blacharadoda ewidentnie masz jakis problem ze sobą XD sama nie przepadam za Dodą ale bardziej rażą mnie tacy frustraci jak Ty... nie wiem jak nieudane musisz mieć życie żeby szukać uciechy w obrażaniu pseudogwiazek na necie, w każdym razie oczywiste, że jest Ci czego wspólczuc. Warto poszkać innego sposobu walki ze swoimi kompleksami. Wiecej zadowolenia z życia życze;p

 • ctasek

  Oceniono 3 razy 3

  Następnym razem Dodzia przyjedzie samochodem powyklejanym płytami CD. Teraz, w dobie przenoszenia wszystkich materiałów na karty Micro SD i dysków SSD, niepotrzebnych nikomu do niczego płyt, jest pełny dostatek.

 • forfiter_jr

  Oceniono 19 razy 3

  Ten /ta Kwiatkowski/a to chłopak, czy dziewczyna?

 • Eva Sasanka

  Oceniono 12 razy 2

  Doda doda zrób nam loda. Tyle tylko ze Dodziu jesteś przebrzmiała podstarzałą gwiazdą i wypierają Cię takie Wielkie Gwiazdy jak np. o wiele młodsza, zdolniejsza i atrakcyjniejsza Margaret !

 • morgana50

  Oceniono 6 razy 0

  połamane płytki CD - czyżby były odzwierciedleniem nieudanej płyty DVD z jej koncertem lub WIELKIEJ pracy włożonej przez grafików, żeby koncert wyszedł przyzwoicie ;))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX