Kożuchowska na pierwszej imprezie od czasu informacji o ciąży. Zasłaniała brzuszek jak mogła, ale...

W piątek w polskich mediach zawrzało. Wszystko za sprawą plotek o ciąży ulubienicy telewidzów, Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka jak na razie nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła doniesieniom, ale odwołała wyjazd do Stanów Zjednoczonych ze spektaklem "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Tłumaczyła się "ważnymi powodami osobistymi". Na gali rozdania Orłów oczy wszystkich skierowane były na jej brzuch. Powiększył się?
Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Kapif

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska musiała zdawać sobie sprawę, że będzie jedną z najbardziej obleganych gwiazd na gali rozdania Orłów 2014. Piątkowe plotki o ciąży podsyciły ciekawość mediów. Fotoreporterzy uparcie polowali na zdjęcie powiększonego ciążowego brzuszka, ale im się nie udało. Aktorka zasłaniała się podczas zdjęć rękoma, a nawet gdy tego nie robiła, spod obszernej kreacji nie można było dopatrzyć się żadnych zaokrągleń.

Małgorzata Kożuchowska

WBF

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska WBF

Małgorzata Kożuchowska

Aktorka wybrała na ten wieczór luźną kreację, która mogła ukryć pierwsze krągłości. Fani nie mogli jednak narzekać. Głębokie wycięcia sukni odsłoniły jej zgrabne nogi. Nie wiemy czemu, ale Kożuchowska pokazuje je dość rzadko, nacieszcie więc oczy!

Małgorzata KożuchowskaKapif

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Kapif

Małgorzata Kożuchowska

Aktorka była w wyśmienitymi humorze. Tryskała energią, śmiała się, żartowała. Czyżby wpływ na jej znakomite samopoczucie miała ciąża?