Jeżdżą razem na motorach i błaznują na weselach. Tak wyglądają przyjaźnie gwiazd!

Wspierają się wzajemnie, a jeżeli trzeba, to i rywalizują ze sobą. Zobacz, które gwiazdy się ze sobą przyjaźnią!
Katy Perry i Rihanna Katy Perry i Rihanna East News

Katy Perry i Rihanna

Przyjaźń Rihanny i Katy Perry jest powszechnie znana w branży. Jednak nawet ona została (chwilowo) wystawiona na szwank, kiedy Katy Perry wymknęło się publicznie o jedno zdanie za dużo. To było w wywiadzie dla kanadyjskiego "Elle", gdzie chciała skomplementować Riri, a wyszło zupełnie inaczej.

Myślę, że Rihanna zawsze wygląda świeżo, choć ja się pytam: "Jak ty to robisz? Wszyscy wiemy, że palisz jak smok?" - przytacza niefortunną wypowiedź Dailymail.co.uk.

Robert Pattinson i Reese Witherspoon

Robert Pattinson i Reese Witherspoon poznali się na planie filmu "Vanity Fair. Targowisko próżności" i tak się zaczęła ich przyjaźń. Kiedy aktor rozstał się z Kristen Stewart, to właśnie Witherspoon pozwoliła mu u siebie zamieszkać, dopóki nie doszedł do siebie. Z kolei kiedy aktorka urodziła trzecie dziecko, Pattison oferował w prezencie elegancką kołyską za 10 tysięcy złotych.

Rob był pierwszym, który zaoferował swoje usługi w pomocy przy dziecku - zdradziła gwiazda w rozmowie z Digitalspy.co.uk.

Reese Witherspoon, Robert PattinsonPr Photos

Jimmy Fallon i Justin Timberlake Jimmy Fallon i Justin Timberlake Sesja dla 'GQ'

Jimmy Fallon i Justin Timberlake

Jimmy Fallon i Justin Timberlake to wieloletni, oddani sobie przyjaciele. Na Zachodzie o takich związkach mówi się "bromans", czyli silna, pozbawiona charakteru erotycznego więź między mężczyznami. Tacy przyjaciele mogą sobie pozwolić na wiele. Do historii przeszedł wybryk Fallona na weselu Timberlake'a z Jessicą Biel, który przerwał przemówienie pana młodego, robiąc małe show. Streścił go portal Dailymail.co.uk.

Wyobraźcie sobie: jestem w samym środku zaimprowizowanego przemówienia na swoim weselu, przede mną 150 gości, a ja zwracam się do mojej oblubienicy. Można było usłyszeć muchę. Zamilkłem na chwilę, żeby zebrać myśli.

Ten moment wykorzystał Jimmy Fallon i palnął żart, przez który goście ryczeli ze śmiechu dobre 10 minut.

Przerwać przemówienie pana młodego na weselu? Opowiadać dowcipy, kiedy twój druh rozpaczliwie szuka słów, które ma nadzieję, jego żona zapamięta na zawsze?

Jimmy Fallon i Justin Timberlake

Kanye West i Jay-Z Kanye West i Jay-Z MATT SAYLES/INVISION/AP/Matt Sayles

Kanye West i Jay-Z

Kanye West i Jay-Z rywalizują ze sobą na gruncie artystycznym, co jednak nie przeszkadza im się przyjaźnić na gruncie prywatnym. Jednak jak widać, panowie potrafią się również cieszyć z sukcesów przyjaciela.

Kanye West, Jay-ZMATT SAYLES/INVISION/AP/Matt Sayles

Cara Delevingne i Rita Ora
Cara Delevingne i Rita Ora GIGI IORIO / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Gigi Iorio / Splash News

Cara Delevingne i Rita Ora

Cara Delevingne i Rita Ora to kolejne gwiazdy, które łączy serdeczna więź. Zachodnie media co prawda spekulowały, że ich przyjaźń mogła ulec osłabieniu, kiedy Rita Ora zaczęła się spotykać z Calvinem Harrisem, ale wspólne zdjęcia przyjaciółek na szczęście rozwiały te wątpliwości. Panie wciąż uwielbiają spędzać ze sobą czas!

Brad Pitt i George Clooney Brad Pitt i George Clooney JOSIE KERN / PR PHOTOS/Josie Kern / PR Photos

Brad Pitt i George Clooney

Brad Pitt i George Clooney to przykład przyjaźni na odległość.

Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, ale to jest inaczej, niż ludzie myślą - to znaczy nie spędzamy ze sobą zbyt wiele czasu. On był w moim domu w Como, razem jeździmy motorami, ale w tym roku jeszcze nie spotkałem Brada - powiedział George Clooney dla Eonline.com.

Actor Brad Pitt, left, and actor George Clooney arrive at the Los Angeles premiere of the play "8" in Los Angeles on Saturday, March 3, 2012. (AP Photo/Dan Steinberg)AP/DAN STEINBERG

Paweł Wawrzecki i Krzysztof Kowalewski Paweł Wawrzecki i Krzysztof Kowalewski Kapif

Paweł Wawrzecki i Krzysztof Kowalewski

Obaj panowie to tuzy polskiego kina, nikomu nie trzeba ich przedstawiać. Nie wszyscy jednak wiedzą, że prywatnie bardzo się lubią i przyjaźnią od wielu lat.

Nie zliczymy lat, ile się znamy - mówili u uśmiechem przyjaciele, gdy rozmawiali z "DDTVN". - Praktycznie razem mieszkaliśmy.

Ich przyjaźń zaczęła się w pracy, jednak było to tak dawno temu, że sami nie potrafią dokładnie powiedzieć, przy jakim projekcie się poznali. Przez lata nierzadko spotykali się na jednym planie filmowym cz deskach tego samego teatru. Można ich np. zobaczyć w spektaklu "Słoneczni chłopcy" a Teatrze 6. piętro czy w lubianym serialu komediowym "Daleko od noszy".

Matt Damon i Ben Affleck Matt Damon i Ben Affleck PRN / PR PHOTOS/PRN / PR Photos

Matt Damon i Ben Affleck

Niesprawdzone pogłoski mówią, że Matt Damon i Ben Affleck mieli 10 pokoleń wstecz wspólnego przodka. Pozostańmy jednak na sprawdzonym gruncie. Obaj gwiazdorzy kina znają się od dziecka. Kiedy Afflecka zalała fala krytyki za przyjęcie roli Batmana, na ratunek natychmiast pospieszył mu przyjaciel.

To jest Batman! Ta rola jest w zasięgu jego umiejętności. Jeżeli ktoś widział "Operację Argo" lub "Miasto złodziei" i całą pracę jaką tam wykonał to wie, że było to bardziej ciekawe, dopracowane i trudniejsze, niż Batman - czytamy na stronie portalu Express.co.uk.

Snooki i Jwoww

W przypadku Snooki i Jwoww początek ich przyjaźni zbiegł się z początkiem ich medialnej kariery. Obie uczestniczyły w pierwszym na świcie projekcie MTV z cyklu "Shore". Występowały w bijącym rekordy popularności "Jersey Shore", czyli "Ekipie z New Jersey" od 2009 roku. Obie wyróżniały się na tle Ekipy przebojowością. Szybko zdobyły własne grono fanów, a dzięki więzi, jaką udało im się zbudować między sobą dostały nawet w 2012 własne reality show zatytułowane "Snooki & JWOWW". Do tej pory wyprodukowano 3 sezony.

Jwoww i Snooki.Instagram.com

Taylor Swift i Selena Gomez

Przyjaźń Taylor Swift i Seleny Gomez nie jest żadną tajemnicą. Obie wielokrotnie dawały jej wyraz w licznych wywiadach, nie kryją się z nią też w miejscach publicznych.

Każdy problem, jaki mam, pomaga mi rozwiązać Taylor Swift. Jeżeli mam z czymś problem, zdaję się na Taylor, bo jest starsza ode mnie, jej odpowiedzi są zawsze przemyślane - powiedziała w wywiadzie dla Seventeen.com Selena Gomez.

 

Taylor Swift, Selena GomezFot. Forum

Taylor Swift, Selena GomezFot. Forum

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.