Anna Mucha w zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa w teatrze. "Lubię pracować, świetnie się czuję"

Anna Mucha jest w drugiej ciąży, czuje się dobrze i nie zamierza przestać pracować. Aktorka kilka dni temu wystąpiła w warszawskim Teatrze Żydowskim w sztuce w "Single i remiksy". Scenariusz specjalnie dla niej został zmieniony tak, by Mucha mogła grać. Aktorka była w swoim żywiole! Paradowała po scenie w kusej sukience i wysokich szpilkach, tańczyła i wygłupiała się.
Anna Mucha, Wojtek Medyński, Lesław Żurek. Anna Mucha, Wojtek Medyński, Lesław Żurek. East News

Anna Mucha

Anna Mucha wyznała, że w ciąży będzie pracować tak długo, jak będzie to możliwe. Jak zapowiedziała, tak też robi. Mamy wrażenie, że będąc w drugiej ciąży, ma jeszcze więcej siły niż zazwyczaj. Mucha niedawno dała temu wyraz. Widzowie mogli podziwiać ją na scenie w "Singlach i remiksach" w całej okazałości. Mucha wyznała, że w stanie błogosławionym czuje się świetnie:

Jestem stworzona do tego, aby być w ciąży. Mogłabym być w ciąży non stop. Ja mam o tyle szczęśliwą i komfortową sytuację, że się świetnie czuję. Jestem szczęśliwa i zadowolona nie licząc tych pierwszych trzech miesięcy, to wtedy jest super. Z ciążą bywa różnie. Ja mam w sobie dyscyplinę - powiedziała w "Pytaniu na śniadanie".

Anna Mucha, Lesław ŻurekEast News

Anna Mucha, Wojtek Medyński. Anna Mucha, Wojtek Medyński. East News

Anna Mucha

Mucha tak odparła zarzut, że zarabia na ciąży:

Moje dzieci widzą, że jeżeli chciałabym je wykarmić, to muszę pracować. Nie przypominam sobie żadnej okładki z moją córką. Nie przypominam sobie, abym planowała coś takiego w przyszłości. To że pewne drogi się przede mną otworzyły, to myślę, że jest to coś naturalnego. To że walczę o pewne udogodnienia, to jest coś naturalnego. Nie mam takiego poczucia, żebym robiła coś wbrew sobie - wyjaśniła w "Pytaniu na śniadanie".

Stan błogosławiony podoba jej się do tego stopnia, że ciężko jej się zatrzymać:

Chciałabym mieć trójkę dzieci, ale zapewniam swoich pracodawców, że z tym poczekam.

Scenariusz spektaklu wymaga specjalnych rekwizytów i garderoby. Mucha nie zrezygnowała z wysokich szpilek.

Anna MuchaEast News

Anna Mucha, Lesław Żurek. Anna Mucha, Lesław Żurek. East News

Anna Mucha

Scenarzyści "Singli i remiksów" zmienili specjalnie dla niej scenariusz.

Jestem w tej komfortowej sytuacji, że pół żartem, pół serio, podobno jestem niezastąpiona. Korzystam z okazji, że scenarzyści żyją, autorzy spektaklu również i Marcin Szczygielski zmienił ten scenariusz, żebym mogła zasłaniać się różnymi elementami i jednocześnie, żebym mogła dalej grać i bawić dalej. Nowy bohater jest, ale nieznany - dodała tajemniczo w "Pytaniu na śniadanie".

Również scenariusz serialu, w którym gra Mucha, został dostosowany do jej stanu błogosławionego:

W serialu "M jak miłość" też zmieniono (scenariusz). Paradoksalnie, dostałam dużo więcej propozycji zawodowych. Poszłam m.in. na casting filmowy, miałam to szczęście, że wygrałam. Podeszłam do reżysera i powiedziałam: Wszystko fajnie, tylko muszę pana uprzedzić, że jestem w ciąży. A on: W ciąży? W ciąży? Genialnie! To się wykorzysta - opowiedziała w "Pytaniu na śniadanie".

W jednej ze scen spektaklu Mucha wije się na biurku.

Anna Mucha, Lesław ŻurekEast News

Przypomnijmy, jak ta scena wyglądała w oryginale - przed zmianami.

Anna Mucha, Lesław ŻurekForum

Anna Mucha, Lesław ŻurekForum

Anna Mucha, Wojtek Medyński, Lesław Żurek, Weronika Książkiewicz. Anna Mucha, Wojtek Medyński, Lesław Żurek, Weronika Książkiewicz. East News

Anna Mucha

Skąd ma na to siłę?

Ja chyba lubię pracować, lubię być w ciąży - odpowiedziała ze śmiechem.

Anna Mucha, Wojtek MedyńskiEast News

Anna Mucha była zadowolona z występu w warszawskim Teatrze Żydowskim. Sukcesem pochwaliła się na blogu.

podobno w domu nawet ściany pomagają...

a jednak ... o warszawskiej publiczności mówi się,

że jest szczególnie trudna

i zdystansowana...
ale nam się chyba udało ;)

widziałam nawet kilka osób śmiejących się w głos,

dostałam maile z recenzją i podziękowaniem za miły wieczór
Anna Mucha, Wojtek Medyński, Lesław Żurek, Weronika Książkiewicz. Anna Mucha, Wojtek Medyński, Lesław Żurek, Weronika Książkiewicz. East News

Anna Mucha

Anna Mucha ma siłę i energię, jednak sama też dba o dobre samopoczucie i w stanie błogosławionym regularnie ćwiczy jogę (Anna Mucha ćwiczy w zaawansowanej ciąży. Daje radę?).

Myślałam, że joga to nie dla mnie. Lubię ruch, energię, ludzi. Mam poczucie, że wszystko to robię dla mojej rodziny. W kogo mamy inwestować, jak nie w te osoby, które kochamy? - chwaliła na wizji.

Anna MuchaEast News

Mucha na scenie wystąpiła w tej samej sukience od Reserved, w której udzielała wywiadu w "Pytaniu na śniadanie". Ten model kosztuje prawie 130 zł (Za te zdjęcia dostało się jej od fanów. Anna Mucha odpowiada im na blogu: Tak, nie mam rajstop i wiem...).

Anna MuchaEastNews