W barze mlecznym, na eleganckim balu i na greckiej wyspie. Jak oni się poznali [CZĘŚĆ 6]

Ile par, tyle ciekawych historii. Te gwiazdy spotkały swoją drugą połówkę w różnych okolicznościach. Przekonaj się w jakich!
Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis. Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis. Kapif

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis

Ewa Chodakowska, czyli "trenerka wszystkich Polek", poznała swojego przystojnego męża Lefterisa Kavoukisa w jego ojczystej Grecji.

To było 4 lata temu na greckiej wyspie - zdradziła Chodakowska w programie "DDTVN". - Pojechałam tam na tydzień, a zostałam 2 lata.

Para wzięła ślub cywilny na początku września tego roku, a kościelny 2 tygodnie później.

Anna Czartoryska, Michał Niemczycki. Anna Czartoryska, Michał Niemczycki. Kapif

Michał Niemczycki i Anna Czartoryska

Michał Niemczycki poznał swoją żonę, księżniczkę Annę Czartoryską, w 2011 roku na balu wydanym przez Dominikę Kulczyk-Lubomirską oraz księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego na zamku w Nowym Wiśniczu.

Kiedy Anna Czartoryska i Michał Niemczycki zostali sobie przedstawieni, od razu między nimi zaiskrzyło. Do końca balu się nie rozstawali, tańczyli, rozmawiali o sztuce i życiu. Obserwujący ich uczestnicy balu od razu zauważyli, że to początek czegoś znacznie poważniejszego, niż zwykła znajomość - czytamy na stronie "Party".
Kuba Badach, Ola Kwaśniewska. Kuba Badach, Ola Kwaśniewska. Kapif

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach

Ola Kwaśniewska to córka byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego. Jej mąż, Kuba Badach, jest muzykiem. Chemia pojawiła się między nimi w doprawdy niecodziennych jak na celebrytów okolicznościach. Pierwszy raz zobaczyli się w 2009 roku w Radiu Zet, gdzie Kwaśniewska była gościem audycji, a Badach promował swój najnowszy album. Nic nie zapowiadało miłości. Drugie spotkanie u wspólnych znajomych też nie przyniosło fajerwerków. Stało się to dopiero w Białymstoku na festiwalu "Pozytywne wibracje", na który Badach pojechał z zespołem, a Kwaśniewska do nich dołączyła. Po zameldowaniu się w hotelu, cała ekipa ruszyła do miasta na obiad do... baru mlecznego.

Ludzie w barze najpierw na nią zerkali, ale za chwilę kiwali z niedowierzaniem głowami, bo przecież to niemożliwe. A ja zrozumiałem, że to zupełnie normalna dziewczyna - wspominał Badach początki swojej wielkiej miłości w magazynie "VIVA!".
Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak. Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak. WBF

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak

On jest synem miliardera, ona początkującą aktorką, córką znanej projektantki mody, Joanny Klimas. Podobnie jak Niemczycki i Czartoryska, poznali się na przyjęciu.

Gdy Natalia i Piotr spotkali się na imprezie u wspólnych znajomych, oboje byli singlami. - Od pierwszych chwil czuć było między nimi chemię, choć są od siebie bardzo różni. Piotr to pragmatyk, Natalia ma artystyczną duszę - mówi ich znajoma. Co ciekawe, nawet najbliżsi przyjaciele pary nie wiedzą, od kiedy Klimas i Starak są razem. - Najpierw byli przyjaciółmi, między którymi z czasem zaczęło rodzić się uczucie. Wydaje nam się, że ich związek trwa od mniej więcej półtora roku - przypuszczają. Jak dowiedziało się "Party", Natalia i Piotr kilka miesięcy temu podjęli poważną decyzję i przeprowadzili się do domu pod Warszawą - donosi "Party".
Robert Lewandowski, Anna Stachurska Robert Lewandowski, Anna Stachurska Kapif

Anna i Robert Lewandowscy

Robert Lewandowski poznał swoją żonę Annę, wtedy jeszcze Stachurską, w 2007 roku podczas seminarium integracyjnego dla studentów Warszawskiej Wyższej Szkoły Edukacji w Polsce. Pierwsze wrażenie nie było jednak korzystne.

Pomyślałam: picuś-glancuś, egoista. Miałam wtedy inny obraz piłkarza - wspominała Anna Lewandowska w programie "DDTVN".

Robert Lewandowski też na początku wyrobił sobie mylne wrażenie o swojej przyszłej żonie.

Jak mnie Robert zobaczył, to pomyślał, że jestem tancerką baletową, albo gram w tenisa - dodała Anna Lewandowska, dodajmy, jedna z najlepszych w Polsce karateczek.
Michał Wiśniewski, Dominika Tajner. Michał Wiśniewski, Dominika Tajner. Kapif

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Michał Wiśniewski poznał swoją obecną żonę, Dominikę Tajner-Idzik, kiedy jeszcze był w związku ze swoją poprzednią żoną, Anną Świątczak-Wiśniewską. Co ciekawe, usiłował ją wtedy wyswatać ze swoim kolegą, co mu się, na szczęście dla niego, nie udało.

Poznaliśmy się na przyjęciu. Zaprosiłem Dominikę na turniej pokera w Wiśle. Przyjechała i zaprosiła mnie z moją poprzednią żoną do spa, w hotelu, który prowadziła. To była cała nasza znajomość. Dominika miała silne postanowienie bycia wieczną singielką. Chciałem skojarzyć ją z moim kolegą, bo wydawało mi się, że będą do siebie pasować. Nic z tego nie wyszło. Kiedy rozstałem się z Anią, zaczęliśmy dużo rozmawiać przez telefon. Dominika zaprosiła mnie na rajd samochodowy i tam coś między nami zaiskrzyło - zdradził Wiśniewski w październikowym numerze magazynu "VIVA!".
Kamilla Baar i Wojciech Błach Kamilla Baar i Wojciech Błach KAPIF

Kamilla Baar i Wojciech Błach

Kamilla Baar i Wojciech Błach mają za sobą nieudane związki. Oboje są aktorami, poznali się w krakowskim Teatrze Scena STU podczas pracy nad spektaklem "Romeo i Julia".

To było na pierwszej próbie "Romea i Julii" w teatrze w Krakowie - wspominał Błach w rozmowie z portalem "Se.pl". - Wszyscy spędzali przerwy przy maszynie z kawą, paląc papierosy, a my byliśmy jedynymi osobami, które nie paliły. Początkowo więc spędzaliśmy przerwę na papierosa z dala od dymu. Potem zaczęliśmy chodzić razem na obiady, na kolacje... Okazało się, że Kamilla jest w separacji, ja po rozwodzie. Zaczął się temat uczuć. Ona zastrzegała się, że nigdy z nikim już nie chce być, a ja twierdziłem, że jest mi bardzo dobrze samemu. Gdy skończyliśmy pracę nad spektaklem okazało się, że mocno za sobą tęsknimy. Zaczęły się nieudane próby randek dwóch osób ze złamanymi sercami i tak minęła cała długa jesień i zima. A tęsknota zamieniała się w pełną gamę uczuć, które można określić jako miłość.
Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś WBF

Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś

Paulina Krupińska to Miss Polonia 2012, a Tadeusz Bachleda-Curuś jest pilotem samolotów pasażerskich. Para poznała się za pośrednictwem wspólnych znajomych.