Doda nosi kołnierz czy nie? Jak to w końcu z nią jest?

Doda przeżyła ostatnio dosyć dramatyczne chwilę, po tym jak na jednym z koncertów spadła ze sceny. Fani mieli ją złapać, jednak coś poszło nie tak i wokalistka trafiła do szpitala. Później odwołała koncerty i zobaczyliśmy ją w kołnierzu ortopedycznym, który w różny sposób ozdabiała. Wczoraj Doda opublikowała zdjęcie i filmik, prawdopodobnie z Hiszpanii, na którym pozuje bez kołnierza. Czyżby zdjęła go tylko na chwilę?
Doda Doda Screen Instagram

Doda

Na zdjęciach widać, że Dodzie wrócił już humor po rehabilitacji, ale fani zastanawiają się, dlaczego ich idolka pozuje bez kołnierza?

Komentarz z InstagramuScreen Instagram

Komentarz z InstagramuScreen Instagram

Doda Doda Screen Instagram

Doda

DodaScreen Instagram

Doda Doda Screen Instagram

Doda

Doda wygląda na zdjęciach jakby była już zdrowa, ale okazuje się, że...

Doda Doda Screen Instagram

Doda

Wokalistka nosi jeszcze kołnierz. Dzień później opublikowała takie zdjęcia w cekinowej sukience i elementem nie zbyt twarzowym, ale potrzebnym w jej przypadku czyli kołnierzu ortopedycznym.

DodaScreen Instagram

DodaScreen Instagram

Doda Doda WBF

Doda

Doda nie pozwala, aby jej chwilowa niedyspozycja zakłóciła jej rozrywkowy tryb życia. Pojawia się na otwarciu salonu modowego (zobacz:, a ze swojego kołnierza robi oryginalny gadżet (zobacz: Jak zapowiadała, tak zrobiła. Doda ozdabia kołnierze: Można z nich zrobić fajny gadżet!)

02.09.2013 Krakow . Doda, Dorota Rabczewska na otwarciu sklepu Media Expert w C.H. Krakow Plaza .  Fot. Grzegorz Lyko / Agencja Gazeta  Agencja Gazeta

 

 

DodaInstagram.com

 

 

DodaInstagram.com

Więcej o:
Komentarze (5)
Doda nosi kołnierz czy nie? Jak to w końcu z nią jest?
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 23 razy 15

  Ważniejsze byłoby to, żeby kupiła sobie mózg i go nosiła.

 • poszukujezony

  Oceniono 19 razy 13

  30 letnia baba nalogowo pstryka sobie focie. smieszne sa te zdjecia, na ktorych w okularach odbijaja sie jej wyciagniete rece... dno

 • morgana50

  Oceniono 25 razy 13

  od początku podejrzewałam, że cały wypadek to jedna wielka ściema, ratowanie wizerunku, przerwanie "ciężkich,i uciążliwych" koncertów bez głupiego usprawiedliwiania się, okazja do szybkiego wyskoczenia na kolejne wakacje - tego lata niby jeździła z 'Latem z radiem' a tak właściwie co rusz gdzieś wyjeżdżała na wakacje - jednym słowem KOLEJNA ŻENADA W WYKONANIU LODZI- DODZI !

 • do_podziwu

  Oceniono 9 razy -1

  " Wczoraj Doda opublikowała zdjęcie i filmik, ..." - majk - a Ty dopiero dzisiaj! - pokazujesz te "fascynujace" zdjecia , na dodatek piszesz , prawdopodobnie z Hiszpanii .Problemem nie jest ortopedyczny kolnierz - tylko spozniony "nius" PAP , Reuters juz wczoraj o tym pisaly.-:)))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX