Selena Gomez vs. Jennifer Morrison. Która wyglądała lepiej w takiej samej sukience?

Jennifer Morrison pojawiła się na gali Billboard Music Awards w tej samej sukience, w której dwa tygodnie wcześniej wystąpiła Selena Gomez w teledysku do swojej najnowszej piosenki "Come And Get It". Jak uważacie, która z nich lepiej się w niej prezentowała?

Jennifer Morrison

Jennifer Morrison jest  w Polsce bardziej znana jest jako dr Allison Cameron z serialu "Dr House". Aktorka i modelka pojawiła się na gali Billboard Music Awards w długiej, prześwitującej kreacji projektu Kristiana Aadnevika. Suknia składa się z gorsetu i kompletnie przezroczystej spódnicy.

Jennifer Morrison Jennifer Morrison JOHN SHEARER/INVISION/AP/John Shearer

Jennifer Morrison

Jennifer postawiła na wersję minimalną, nie dobierając do kreacji żadnych dodatków, prócz małej czarnej, skórzanej torebki.

 

Jennifer MorrisonAgencja Gazeta
Przezroczysty materiał ukazał umięśnione uda aktorki, a jej bielizna kończyła się nieco powyżej paska.

Selena Gomez Selena Gomez Screen Youtube.com

Selena Gomez

Selena Gomez dwa tygodnie temu wypuściła długo zapowiadany teledysk do piosenki "Come And Get It", który ma już ponad... 27 milionów wyświetleń na Youtubie! Była gwiazdka Disney'a wystąpiła w nim w tej samej sukience, którą potem miała na sobie Jennifer Morrison na gali Billboard Music Awards. Gomez nawiązując do orientalnej nuty piosenki, założyła jeszcze duży złoty naszyjnik.

Selena GomezScreen Youtube.com

Selena Gomez Selena Gomez Screen Youtube.com

Selena Gomez

Piosenkarka i zarazem aktorka dobrała do sukienki wiązane buty, które mimo wszystko nie sprawiały wrażenia zbyt ciężkich. Cały teledysk zrobiony jest w nieco bajkowym klimacie, a Gomez jest na nim zarówno dziewczęca, jak i uwodzicielska. Kreacja dobrze wpisuje się w ten nieco dwuznaczny klimat

Selena GomezScreen Youtube.com
Jak uważacie, która gwiazda prezentowała się w tej kreacji lepiej?