Kate Rozz bawi w Warszawie. Na premierę nie przyszła sama. I nie wyglądała na przybitą!

Na premierę musicalu "Chopin musi umrzeć" w warszawskim Palladium Kate Rozz zabrała swojego przyjaciela, Macieja Zienia. Projektant jest dla niej wsparciem, jednak Kate nie wyglądała na przybitą. Zobaczcie zdjęcia!
Kate Rozz, Piotr Adamczyk. Kate Rozz, Piotr Adamczyk. Kapif

Kate Rozz i Piotr Adamczyk

Niedawno para ogłosiła, że zdecydowali się wziąć rozwód i zakończyć swoje ponad roczne małżeństwo. Według znajomego Adamczyka, od początku było ono pomyłką.

Piotr Adamczyk, Kate Rozz Piotr Adamczyk, Kate Rozz KAPIF

Rozstali się

Decyzja o rozwodzie była wspólna. I wygląda na to, że żadne z nich nie żałuje tego kroku. Podobno Adamczyk odetchnął, a Rozz wróciła do swoich dzieci we Francji.

Kate Rozz i Maciej Zień Kate Rozz i Maciej Zień KAPiF

Kate Rozz na premierze

Kate Rozz przyjechała w odwiedziny do Polski, m.in. po to, aby spotkać się ze swoim przyjacielem Maciejem Zieniem i pójść z nim na premierę musicalu "Chopin musi umrzeć" w Palladium.

Kate Rozz i Maciej Zień Kate Rozz i Maciej Zień KAPiF

Kate Rozz i Maciej Zień

Kate Rozz i Maciej Zień to dobrzy przyjaciele. Rozz wielokrotnie współpracowała z projektantem. Jej suknia na ślubie z Adamczykiem była nawet jego autorstwa. Jest on dla niej nie lada wsparciem w obecnym czasie, nic więc dziwnego, że postanowili miło spędzić wieczór.

Kate Rozz i Maciej Zień Kate Rozz i Maciej Zień KAPiF

Kate Rozz

Kate Rozz nie wyglądała na przybitą, może lekko zmęczoną. Ciągłe podróże między Paryżem a Warszawą mogą dać się we znaki.

Kate Rozz i Maciej Zień Kate Rozz i Maciej Zień KAPiF

Kate Rozz

Kate Rozz wygląda też na zamyśloną. Nie wydaje nam się jednak, że zastanawia się nad słusznością decyzji o rozwodzie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.