Dla Grażyny Wolszczak czas stanął w miejscu. Ma prawie 54 lata, a wygląda na 30! Zobacz, jak się zmieniała

Wolszczak zachwyca pięknym wyglądem!
Grażyna Wolszczak. Grażyna Wolszczak. fot. KAPIF

"Jak się kochają w niższych sferach"?

W Teatrze Kamienica, niedawno odbyła się premiera nowego spektaklu " Jak się kochają w niższych sferach". W jedną z głównych ról wcieliła się Grażyna Wolszczak. Aktorka, która uchodzi za jedną z piękniejszych kobiet swojego pokolenia, zachwyciła urodą!

Wolszczak Grazyna

Grażyna Wolszczak. Grażyna Wolszczak. screen youtube.com

Piękne, zgrabne ciało

Grażyna Wolszczak w grudniu skończy 54 lata! Patrząc na jej zdjęcia, taki wygląd wydaje się być wręcz niemożliwy. Pięknie wyrzeźbione ciało, napięta skóra i brak cellulitu. Każda kobieta w jej wieku, marzy o takim wyglądzie.

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak. Grażyna Wolszczak. screen youtube.com

Rasowa kobieta

Aktorka zdradziła portalowi Super linia, jak dba o siebie:

To w dużej mierze zasługa świadomego, zdrowego odżywiania się oraz stosunku do życia.
Najważniejsze jest znalezienie w życiu równowagi. Bliska jest mi medycyna Wschodu, która ma holistyczne podejście do człowieka. Jesteśmy tym, co jemy, ale też tym, co myślimy i czujemy.

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak. Grażyna Wolszczak. screen youtube.com

Bielizna vs. kostium kąpielowy

Zawód aktora wymaga niezwykłej dbałości o wygląd. Wolszczak zdradza swoje tajemnice w programie o urodzie, który emitowany jest w kobiecej stacji Polsat Cafe. Mimo że podejrzewana jest o liczne operacje plastyczna, aktorka zaprzecza. W porównaniu do koleżanek po fachu, które ingerowały w swój wygląd, gwiazda wygląda naturalnie i promiennie.

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak. Grażyna Wolszczak. mat.prasowe

Twarz marki Hera& Luna

Wolszczak wykorzystała swoje atuty i została twarzą marki Hera& Luna. W sesji reklamowej wygląda niezwykle elegancko i nowocześnie.

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak. Grażyna Wolszczak. Kapif

Związek z Cezarym Harasimowiczem

Ta miłość trwa już 30 lat, z krótką przerwą. Wolszczak poznała scenarzystę i pisarza Cezarego Harasimowicza we Wrocławiu, podczas gdy stawiała pierwsze kroki w Teatrze Pantomimy Henryka Tomaszewskiego. Kilka lat później w Poznaniu, aktorka poznała Marka Sikorę, za którego wyszła za mąż. Małżeństwo przekreśliła śmierć reżysera. W 2002 roku Wolszczak wraciła do Harasimowicza, z którym tworzą parę do dzisiaj.

Wolszczak Grazyna, Harasimowicz Cezary

Grażyna Wolszczak. Grażyna Wolszczak. screen youtube.com

"Jak być piękną, młodą i bogatą"

Gwiazda swój wygląd zaczęła doceniać dopiero po 30-tce. Do tego czasu uważała, że jest nieatrakcyjna i ma zdeformowaną figurę! W książce " Jak być piękną, młodą i bogatą", aktorka zawarła przemyślenia odnośnie zdrowego trybu życia, odżywiania się, dbania o ciało i psychikę. Teorie skutkują, bo Grażyna jest chodzącą reklamą swojej książki!

Wolszczak Grazyna

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.