Wiktory 2011 rozdane! Kto z kim przyszedł na galę?

Zobacz znane pary na gali.

Daniel Olbrychski z żoną

Na gali Akademii Telewizyjnej pojawiło się wiele znanych osób. Wiktory to nagrody dla osobowości małego ekranu, które dzięki swojej działalności zapisały się w pamięci telewidzów. W warszawskim zamku królewskim pojawił się popularny aktor Daniel Olbrychski. Towarzyszyła mu żona Krystyna Demska-Olbrychska.

N/z Gala Wiktory 2011 , Polska. 2012-04-14  fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM

Donald Tusk z żoną

Na gali rozdania Wiktorów pojawił się także nominowany do nagrody premier Donald Tusk w towarzystwie żony. Polityk został nagrodzony Wiktorem w kategorii "Najpopularniejszy polityk". Para z chęcią pozowała fotoreporterom, nie ukrywając radości ze zdobytego wyróżnienia.

Krzysztof Ziemiec z żoną

Na imprezie nie mogło również zabraknąć Krzysztofa Ziemca nominowanego w kategorii "Najpopularniejszy prezenter". Wygląda na to, że ciężka praca popłaca i to on jest zdobywcą Wiktora 2011. To już druga statuetka, którą może pochwalić się dziennikarz. W radosnych chwilach towarzyszyła mu żona.

Maciej Orłoś z żoną Joanną Twardowską

W warszawskim zamku mogliśmy także zobaczyć Macieja Orłosia z piękną żoną. Maciej Orłoś znany jest głównie dzięki popularnemu dziennikowi "Teleexpress", który prowadzi już ponad dwadzieścia lat! W tym roku został laureatem Superwiktora, pozłacanej statuetki przyznawanej za całokształt twórczości.

Justyna Pochanke z córką Zuzanną

Na imprezie nie zabrakło pięknej dziennikarki, Justyny Pochanke, która pojawiła się w towarzystwie córki, Zuzanny. Atrakcyjna prezenterka także nie wyszła z gali z gołymi rękami. Została laureatką Wiktora w kategorii "publicysta roku". Dziennikarka wyglądała wspaniale!

Magda Gessler z partnerem Waldemarem Kozerawskim

Magda Gessler nie opuszcza ostatnio żadnej imprezy. Na Gali rozdania Wiktorów 2012 znana kreatorka smaku pojawiła się w towarzystwie swojego partnera. Jak zwykle zachwycała urokiem osobistym i świetnie dobraną kreacją!

Piotr Rubik z żoną Agatą

W Zamku Królewskim pojawił się także muzyk z żoną. Piotr Rubik najwyraźniej był w doskonałym humorze i z chęcią pozował fotoreporterom. Para wyglądała bardzo elegancko.

Jacek Żakowski z żoną Magdaleną

Jacek Żakowski pojawił się w towarzystwie swojej atrakcyjnej żony, Magdaleny Cytowskiej. Znany dziennikarz i publicysta dopingował swoich kolegów po fachu. Dziennikarz "Polityki" również nie uciekał przed fotografami, z dumą chwaląc się piękną partnerką.

Prezenterka Paulina Sykut z mężem Piotrem Jeżyną

Na Wiktorach pojawiło się także młodsze pokolenie. Atrakcyjna Paulina Sykut, znana widzom telewizji Polsat na imprezie pokazała się z mężem Piotrem Jeżyną. Para niespełna rok po ślubie wygląda na bardzo szczęśliwą. Wygląda na to, że nie rozstają się na krok.

Kevin Aiston z żoną

Pamiętacie program "Europa da się lubić"? To dzięki temu popularnemu show Kevin Aiston stał się chyba najpopularniejszym Anglikiem w Polsce. Na imprezie pojawił się w towarzystwie żony. Tak dobrze się rozumieją, że showman wybrał nawet koszulę pod kolor sukienki partnerki.

Robert Janowski z partnerką Moniką Głodek

Robert Janowski z chęcią pojawia się na oficjalnych eventach w towarzystwie nowej partnerki. Zdobywca nagrody w kategorii "Nagroda publiczności" nie krył swojej miłości przed fotografami, eksponując swoją radość z nagrody i wielkiej miłości do nowej wybranki. Prowadzący "Jaka to melodia?" opuścił niedawno żonę Katarzynę Dańską.

Patrycja Kazadi z Jamesem Balfour'em

Patrycja zapewnia, że James Balfour to jedynie jej przyjaciel. Balfour jest właścicielem marki Pure Health and Fitness.

Grażyna Torbicka z mężem Adamem i rodzicami

Prezenterka i dziennikarka na imprezie pojawiła się w towarzystwie męża Adama Torbickiego, z którym często pojawia się na salonach. Tym razem towarzyszyli jej także rodzice, Krystyna Loska z mężem. Nic dziwnego, że świetnie wyglądająca gwiazda pojawiła się w takim orszaku. Torbicka została laureatką Wiktora w kategorii "Osobowość roku".

Ilona Łepkowska z parterem

N/z Gala Wiktory 2011 , Polska. 2012-04-14  fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM

Ilona Łepkowska na gali pojawiła sie w towarzystwie swojego długoletniego partnera, architekta Czesława Bieleckiego. Znana scenarzystka radośnie się uśmiechała i wyglądała wyjątkowo dobrze!

Andrzej Turski z przyjaciółką

N/z Gala Wiktory 2011 , Polska. 2012-04-14  fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM

Andrzej Turski, popularny prezenter "Panoramy", na imprezie pojawił się z przyjaciółką Małgorzatą. Widać, że w swoim towarzystwie czują się bardzo dobrze. Prezenter pozwolił sobie nawet złapać sympatię za rękę.