Oni chodzą na imprezy z mamami

Pójść na imprezę z partnerem lub przyjacielem może każdy. Dlaczego więc dla odmiany nie pokazać się z mamą? W końcu nie ma to jak wsparcie rodzicielki! Ci celebryci wiedzą to najlepiej.
Mateusz Damięcki, Joanna Stankiewicz-Damięcka, Paulina Andrzejewska. Mateusz Damięcki, Joanna Stankiewicz-Damięcka, Paulina Andrzejewska. fot. KAPIF

Mateusz Damięcki

Przystojny aktor na jubileuszowe przedstawienie Polskiego Radia "Trójka do potęgi" do Teatru Syrena zaprosił dwie najważniejsze dla siebie kobiety: mamę Joannę Stankiewicz-Damięcką i ukochaną Paulinę Andrzejewską. Widać było, że wszyscy świetnie się czuli w swoim towarzystwie. Mama Mateusza Damięckiego jest także jego menadżerką.

Mama jest też moim agentem. Oczywiście, nie obywa się bez komentarzy: oho, poszedł do mamusi, to mu coś załatwi. Jeśli twoim agentem jest żona, wszystko w porządku. Ale jeśli mama, to od razu wszyscy myślą, że synuś mamusi. (...) Oczywiście mama, jak każdy agent, pobiera ode mnie prowizję. Na szczęście dała mi niezłą promocję - powiedział w "Vivie".

Damiecki Mateusz mama matka, Andrzejewska Paulina partnerka

Doda, Wanda Rabczewska. Doda, Wanda Rabczewska. KAPIF

Doda

Że Wanda Rabczewska jest najlepszą przyjaciółką córki wiadomo nie od dziś. Mama bezgranicznie uwielbia swoją szaloną córkę i widzi w niej wszystko. W "Dzień dobry TVN" powiedziała kiedyś:

Ja zawsze uważałam, że Dorotka jest ponadprzeciętną osobą. Jak zaśpiewała pierwszy raz mając te cztery czy pięć lat, ja stale to powtarzam wszystkim, ale to jest fakt...

Nic więc dziwnego, że Doda zabiera mamę na wiele imprez. Ostatnio na premierze filmu "Kac Wawa", do którego wokalistka nagrała piosenkę, towarzyszył im także tata Dody.

Doda Rabczewska Dorota mama matka ojciec tata rodzice

Maja Hirsch z mamą. Maja Hirsch z mamą. KAPIF

Maja Hirsch

Aktorka znana m.in. z "Brzyduli" przyszła z mamą na imprezę "Jajko mądrzejsze od kury". Malowały razem pisanki. Mama Mai Hirsch ma na imię Galina i jest Rosjanką.

maja hirsch

Aleksandra Mikołajczyk. Aleksandra Mikołajczyk. KAPIF

Aleksandra Mikołajczyk

Na tej samej imprezie pojawiła się aktorka serialu "Na Wspólnej" Aleksandra Mikołajczyk. Także w towarzystwie mamy.

Mikolajczyk Aleksandra mama matka

Kaja Śródka

Srodka Kaja mama matka, Fijal Ada

Kaja Śródka przyszła z mamą Małgorzatą na niedawny pokaz Natalii Jaroszewskiej. Mama Śródka towarzyszyła córce także na premierze "Ślubów panieńskich", w której jedną z głównych ról zagrał były chłopak Kai, Borys Szyc. Jak widać, miała świetny kontakt ze swoim niedoszłym zięciem.

Srodka Kaja, Szyc Borys, mama Kai Srodki

Weronika Książkiewicz z mamą. Weronika Książkiewicz z mamą. KAPIF

Weronika Książkiewicz

Mama Weroniki Książkiewicz wygląda jak jej starsza siostra. Aktorka zabiera ją na wszystkie premiery kinowe. Beata Książkiewicz jest cenioną na całym świecie choreografką. Mama Weroniki opiekuje się szkoła baletową w Santa Cruz na hiszpańskiej Teneryfie. Jest też założycielką i dyrektorem Szkoły Tańca i Baletu Fouette.

 weronika Ksi??kiewicz, mama rodzina

Robert Janowski. Robert Janowski. KAPIF

Robert Janowski

Na imprezę Gala Mobile Internet Robert Janowski przyszedł nie tylko z nową ukochaną Moniką Głodek, ale także z mamą, Urszulą Janowską-Trunkwalter. Przez wiele lat była ona szefową Domu Sztuki na warszawskim Ursynowie, to właśnie jej prezenter zawdzięcza zamiłowanie do muzyki.

Janowski Robert

Ola Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska. Ola Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska. KAPIF

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra i Jolanta Kwaśniewskie uwielbiają razem spędzać czas. Nawet prowadziły wspólnie program w TVN Style. Niestety, nie odniósł on dużego sukcesu i nie wrócił w jesiennej ramówce stacji. A jeśli chodzi o imprezy, to znany duet szczególnie lubi oglądać pokazy mody.

Ola Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.