Wybraliście najgorętsze ciacha polskiego show-biznesu! [TOP 5]

8. marca przedstawiliśmy nasz subiektywny ranking najprzystojniejszych polskich aktorów. Teraz pora na zestawienie sporządzone na podstawie Waszych głosów i sugestii w komentarzach. Oto Wasza Gorąca Piątka!
Tym znanym przystojniakiem, który wskoczył w damskie ciuszki jest... Lesław Żurek! Na szczęście powodem nie jest Dzień Kobiet, ale film Tym znanym przystojniakiem, który wskoczył w damskie ciuszki jest... Lesław Żurek! Na szczęście powodem nie jest Dzień Kobiet, ale film "Los Numeros", w którym aktor gra Kubę - policjanta, który wpada w niezłe tarapaty po tym, jak wygrywa na loterii 17 milionów złotych! By wydostać się z kumulacji kłopotów, które na niego spadną, będzie musiał uwodzić piękne kobiety, ale również sam na chwilę stać się kobietą! Film w kinach od 25 marca, a zdjęcia u nas już dziś. Zobaczcie Lesława jako kobietę. PLOTEK EXCLUSIVE

Nagroda specjalna - Lesław Żurek

Kilku naszych Czytelników wypomniało nam pominięcie w rankingu Lesława Żurka. Dlatego też chcemy Wam to wynagrodzić i przyznajemy przystojnemu aktorowi nagrodę specjalną :)

lesław żurek

Utalentowany, sympatyczny, a do tego przystojny. Nie da się zaprzeczyć, że Lesław Żurek ma po prostu w sobie to "coś", czemu nie mogą oprzeć się kobiety. Na dodatek nie zabiega o popularność, trzyma się z daleka od salonów. Z jednej strony bardzo nam się to podoba, a z drugiej żałujemy, że go tak rzadko widujemy.

Zurek Leslaw

Andrzej Młynarczyk. Andrzej Młynarczyk. Akson

5. Andrzej Młynarczyk

Piąte miejsce należy do przystojniaka o zmysłowych ustach. A tyle otrzymał głosów:

Andrzej Młynarczyk

A tak o nim piszecie:

Andrzej Młynarczyk

Jak on potrafi rozgrzewać naszą wyobraźnię! Zabójczo przystojny Młynarczyk to wielkie odkrycie polskiej telewizji. Uwielbiamy go jako Tomka w "M jak miłość". Swoje twardsze oblicze pokazał nam w serialu "Tylko miłość", gdzie zagrał barmana Jaro. W koszulce z napisem "Macho"seksownie prezentował dużych rozmiarów tatuaż. Określenie "macho" świetnie do niego pasuje, prawda? :)

andrzej młynarczyk, hotel 52

Andrzej Młynarczyk

Aleksandra Hamkało i Antoni Pawlicki. Aleksandra Hamkało i Antoni Pawlicki. Plotek Exclusive

4. Antoni Pawlicki

Nie opowiada głupot w programach śniadaniowych, nie biega do tabloidów z każdą sensacyjną wiadomością na swój temat, nie umawia się z paparazzi na tzw. ustawki. Mimo to, a może właśnie dlatego, najlepsze role trafiają do niego. Cieszy nas to ogromnie, bo Pawlicki nie tylko świetnie gra, ale tez nieźle wygląda. W Waszym głosowaniu znalazł się tuż za podium.

Antoni Pawlicki

Maciej Zakościelny Maciej Zakościelny kapif

3. Maciej Zakościelny

Kilka lat temu bezapelacyjnie wygrywał we wszystkich rankingach najprzystojniejszych polskich aktorów. Stał się nadwornym amantem polskiego kina i specjalistą od komedii romantycznych. Film "Tylko mnie kochaj" z Maciejem Zakościelnym w roli głównej bił rekordy popularności. No i w końcu miał dość. Odciął się od show-biznesu i dał nam od siebie odpocząć. Miłość zaprowadziła go do Francji. Teraz wrócił, gra w najnowszym serialu stacji TVN Siedem "Reguły gry". I jak zawsze wygląda świetnie. Według naszych Czytelników na razie zasługuje na trzecie miejsce. Ale pewnie niedługo znowu będzie królował na pierwszym.

Maciej Zakościelny

 Maciej Zako?cielny

 Maciej Zako?cielny

Marcin Dorociński Marcin Dorociński mat. pras. filmu

2. Marcin Dorociński

W naszym zestawieniu był numerem jeden, a w Waszym znalazł się na drugim miejscu.

Marcin Dorociński

Marcin Dorociński

Jest wybitnym aktorem, niesamowicie przystojnym mężczyzną i po prostu fajnym facetem. Każda rola to dla niego wyzwanie, nie boi się odważnych scen, obnażających go fizycznie i emocjonalnie. Od lat znakomicie radzi sobie w polskim show-biznesie i nigdy nie poszedł na kompromis.

Krystian Wieczorek Krystian Wieczorek Fot. Maciej Zienkiewicz / Agencja Gazeta

1. Krystian Wieczorek

To już oficjalne - Krystian Wieczorek jest bożyszczem Polek! Nie ukrywamy, że należy także do naszych ulubieńców. Nie dał szans konkurencji i wygrał prawie dwukrotną przewagą głosów z Marcinem Dorocińskim.

Krystian Wieczorek

Komentarze mówią same za siebie:

Krystian Wieczorek

Najpierw podbił nasze serca jako Andrzej Budzyński w "M jak miłość". Teraz, ku naszej wielkiej radości, możemy oglądać go codziennie w TVN w serialu "Julia". Przystojny, zdolny, czarujący. Oto Wasz numer 1!