Młody polski model w KONTROWERSYJNEJ sesji!

Młody model w sesji Krzysztofa Wyżyńskiego.

Sesja dla Umno Magazine

Cornelius Carol,Krzysztof Wyżyński

W najnowszym numerze Umno Magazine pojawiła się kontrowersyjna sesja polskiego fotografa Krzysztofa Wyżyńskiego. Świetne fotografie przedstawiają młodego modela w ciekawych, acz obrazoburczych stylizacjach.

Cornelius Carol

Cornelius Carol, KRZYSZTOF WYŻYŃSKI

Bohaterem zdjęć jest Cornelius Carol, model agencji 4MIDABLE MANAGEMENT. Carol osiąga spore sukcesy w branży modowej. Aktualnie przebywa w Tokio, gdzie, być może, zostanie zauważony przez największe światowe agencje.

Nagość i krzyż

Cornelius Carol,Krzysztof Wyżyński

Nagość zestawiona z krzyżem, to zamysł artystyczny, który wielokrotnie wywoływał kontrowersje wśród wierzących. Czy młody model zdaje sobie sprawę, że pozując w sesji, w której użyte zostały motywy religijne, może obrazić uczucia wielu katolików?

Polscy projektanci

cornelius carol

W sesji zostały wykorzystane ubrania młodych polskich projektantów, dla których publikacja w międzynarodowym magazynie może okazać się drogą do wielkiego sukcesu.

Zdolny fotograf

Cornelius Carol, Krzysztof Wyżyński

Trzeba przyznac, że mimo kontrowersji sesja Krzysztofa Wyżyńskiego robi duże wrażenie. Fotograf ma na swoim koncie już wiele edytoriali publikowanych w międzynarodowych poczytnych magazynach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.