Rusin i Kujawa na balu: Były czułe spojrzenia

Wyglądają na zakochanych.
Kinga Rusin i Marek Kujawa Kinga Rusin i Marek Kujawa KAPIF

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa pojawili się 4 lutego na ''XIV Charytatywnym Balu Dziennikarzy''. I mimo że przez większość wieczoru para przebywała oddzielnie, fotoreporterom udało się ich przyłapać razem.

Kinga Rusin i Marek Kujawa. Kinga Rusin i Marek Kujawa. Forum

Medialna para

Rusin i Kujawa starali się nie okazywać sobie uczuć przez większość wieczoru. Tu jednak udało się fotoreporterom zrobić im wspólne zdjęcie.

Kinga Rusin i Marek Kujawa. Kinga Rusin i Marek Kujawa. FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Plotkuje się, ze Kujawa i Rusin mogą wkrótce wziąć ślub. W mediach pojawiła się też informacja, że para spędzi osobno walentynki, bo Rusin ma być w tym czasie na Teneryfie, gdzie nagrywany będzie program ''You Can Dance''. Co na to sama zainteresowana?

Nie mamy potrzeba takiego celebrowania miłości. Każdą wolną chwilę staramy się spędzać tak, jakbyśmy obchodzili Dzień Zakochanych - mówi "Flesz" Rusin.

Wkrótce pojawiły się sprzeczne informacje. Na salonach mówiło się, że para 14 lutego będzie razem. Zapytaliśmy Rusin jak będzie w rzeczywistości.

Podoba mi się taka wersja - powiedziała Kinga Rusin w rozmowie z Plotek.pl o sprzecznych informacjach. - Nie będę komentować tych doniesień.

Kinga Rusin i Marek Kujawa. Kinga Rusin i Marek Kujawa. KAPIF

Zakochani

Rusin i Kujawa ładnie razem wyglądają. Widać, że dziennikarka bardzo odżyła po rozwodzie z Tomaszem Lisem. Teraz Rusin korzysta z życia i z pewnością ma świadomość, że zdjęcia z imprezy zobaczy jej były mąż i była przyjaciółka...