9. urodziny "Na Wspólnej". Jak zmieniały się gwiazdy

Metamorfoza gwiazd na przestrzeni lat.
Na Wspólnej. Na Wspólnej. Na Wspólnej/TVN

Serial na ekranie TVN od 9. lat

Jeden z najchętniej oglądanych seriali telewizji TVN, obchodzi właśnie dziewiąte urodziny. "Na Wspólnej", od samego początku emisji cieszy się dużą oglądalnością i sympatią widzów. Dzięki serialowi wielu aktorów zyskało status gwiazdy. Kilku aktorów zrezygnowało z produkcji, ale zdecydowana większość konsekwentnie od dziewięciu lat wciela się w swoje postaci. Aktorzy na przestrzeni kilku lat przeszli niesamowite metamorfozy. Zobaczcie, kto zmienił się najbardziej.

na wspólnej

Joanna Jabłczyńska. Joanna Jabłczyńska. KAPIF

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska gra w serialu "Na Wspólnej" od samego początku. Mimo że wcześniej miała na swoim koncie kilka ról w serialach dla młodzieży, to właśnie postać Marty Hoffer (później Konarskiej) przyniosła jej dużą popularność. Między innymi dzięki temu serialowi została zaproszona do udziału w "Tańcu z Gwiazdami", w którym u boku Piotra Kiszki zajęła wysokie, czwarte miejsce. Śpiewała również w show "Jak oni śpiewają", przegrywajac w finale z Patricią Kazadi. Status gwiazdy sprawił, że zaczęła dbać o swój wizerunek i z nieatrakcyjnej dziewczynki, zmieniła się w seksowną kobietę.

Joanna Jabłczyńska

Serial przyniósł jej również wielu wrogów. Serialowa Marta Konarska, zdradzała swojego męża Filipa, ze starszym od siebie mężczyzną. Na portalach internetowych zrobiło się gorąco, a na Facebooku powstała wówczas strona o wulgarnej nazwie: "J**ać Martę z Na Wspólnej".

Marta Konarska

Sylwia Gliwa. Sylwia Gliwa. KAPIF

Sylwia Gliwa

Sylwia Gliwa przeszła chyba największą metamorfozę grając w serialu. Z niepozornej szarej myszki, przeobraziła się w ikonę stylu i przez internautów jest uznawana za jedną z najseksowniejszych aktorek. Gliwa grała małe epizody i dopiero rola Moniki Zięby przyniosła jej dużą popularność.

Sylwia Gliwa

Renata Dancewicz. Renata Dancewicz. KAPIF

Renata Dancewicz

Renata Dancewicz przeszła niesamowitą metamorfozę. Można powiedzieć, że teraz wygląda zdecydowanie bardziej kobieco i ... młodziej. W serialu " Na Wspólnej" Dancewicz wciela się w rolę Weroniki Wilk. Mimo że aktorka nadal gra w filmach i serialach, to przeważnie kojarzona jest właśnie z rolą w "Na Wspólnej".

Dancewicz Renata

Jakub Wesołowski. Jakub Wesołowski. KAPIF

Jakub Wesołowski

Gdyby nie serial, nie wiadomo jak potoczyłyby się losy popularnego dzisiaj aktora. Rola Igora Nowaka okazała się początkiem aktorskiej kariery Kuby Wesołowskiego i tą drogą konsekwentnie podąża. Dostał propozycję jednej z głównych ról w serialu wojennym "Czas honoru", a jego postać została pozytywnie przyjęta przez widzów. Na przestrzeni 9. lat zmężniał, a jego gra aktorska bardzo się rozwinęła.

Jakub Wesołowski

Anna Guzik. Anna Guzik. KAPIF

Anna Guzik

Anna Guzik pojawiła się w serialu nieco później. Widzowie pokochali Żanetę, żonę Grzegorza Zięby. Aktorka pojawiła się w serialu i od razu dostała propozycję zagrania głównej roli w serialu komediowym "Hela w opałach". Na fali popularności zgodziła się na propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami", który wygrała. Dzięki udziałowi w tanecznym show zmieniła swój wizerunek i bardzo schudła

Anna Guzik