"Top Modelki" na pokazie Deni Cler. Jak wypadły?

Modelki świetnie sobie radzą po zakończeniu programu. 9 stycznia Anna Bałon, Anna Piszczałka i Olga Kaczyńska wzięły udział w pokazie najnowszej kolekcji Deni Cler. Która na wybiegu zaprezentowała się najlepiej? Zagłosuj w sondzie.
Pokaz Deni Cler - Olga Kaczyńska z Top Model 2 Pokaz Deni Cler - Olga Kaczyńska z Top Model 2 KAPIF

Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska idzie jak burza. Po wygranej w drugiej edycji "Top Model. Zostań modelką" cały czas pracuje. Modelka wystąpiła już na wybiegu u Dawida Wolińskiego. Pojawiła się także na okładce "Glamour" i w sesji do "Żurnala" - nowego magazynu Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Pokaz Deni Cler był ostatnim sprawdzianem Olgi przed Londynem, gdzie poleciała 10 stycznia i będzie próbowała swoich sił na castingach. Trzymamy kciuki.

 moda

Ania Bałon w pokazie Deni Cler Ania Bałon w pokazie Deni Cler EAST NEWS/TRICOLORS

Anna Bałon

Anna Bałon przegrała w finale drugiej edycji "Top Model" z Olgą Kaczyńską, ale mamy przeczucie, że i tak świetnie sobie poradzi w świecie mody. Przypomnijmy, że jeszcze w programie, kiedy dziewczyny chodziły na castingi w Paryżu, to właśnie ona dostała się na największą liczbę pokazów. Spodobała się na świecie i podoba się w Polsce, na co dowodem jest zatrudnienie jej przez Deni Cler. Brała też udział w pokazie Dawida Wolińskiego.

Anna Bałon

Ania Piszczałka w pokazie Deni Cler Ania Piszczałka w pokazie Deni Cler EAST NEWS/TRICOLORS

Ania Piszczałka

Ania Piszczałka zajęła trzecie miejsce w pierwszej edycji programu. Ale to ona odniosła największy sukces spośród innych uczestniczek. Ania jest bardzo zapracowana. Ma sesję za sesją i pokaz za pokazem. Szła po wybiegu u Gosi Baczyńskiej czy Macieja Zienia. Obecnie jest twarzą firmy Luxury Hair Extensions.

Pokaz Deni Cler - dziewczyny z Top Model Ania Piszczałka

Więcej o: